Policie ukázala pedofilovo doupě: Převlečen za obří mimino tam mučil dívenku (10)! Elektrické šoky a znásilňování

Autor: msj - 
24. 8. 2018
19:14

Fotografie, ze kterých mrazí. Policie zveřejnila snímky podkroví, kde pedofil držel desetiletou holčičku, na které uspokojoval svoje sadomasochistické potřeby. David Challenor byl odsouzen k dvaadvaceti letům vězení.

Soud probíhal tento týden ve Warwicku v Anglii, kde padesátiletý muž ukájel své fantazie. Sám se před sexem oblékal do dětského oblečení, ovšem v dospělé velikosti. Nechyběly ani pleny, aby byla jeho chorá iluze co nejpřesnější.

Pedofil si malou holčičku fotil a natáčel. Na většině šokujících videí je vidět, jak dívence dává elektrošoky a na nohy jí připíná jakési kolíky. Policie se rozhodla prohledat jeho bydliště v Coverty a našla celou řadu sexuálních pomůcek včetně lan, pout, svíček či bičíků. Obžalovaný před soudem odmítl jakoukoli vinu. Po devítihodinovém soudu byl však uznán vinným ze všech zločinů.

Challenor si oběť bral do půdního prostoru u sebe doma, převlékl se za dívku jménem Lucy a chtěl po holčičce, „aby mu pomohla s pár věcmi“ včetně orálního sexu. Po odchodu byla dívenka vždy tak strašně vyděšená, že nikomu nic neřekla.

Nakonec dívenka sebrala odvahu a svěřila se nejmenované osobě. Tak se její výpověď dostala až k policii, kde ji vyslechli koncem roku 2015. Nyní je už konečně po všem a pedofil Challenor byl potrestán. Kromě 22 let ve vězení ho také čeká zápis do registru sexuálních delikventů. 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud