Chlapec (10) si při hře zapíchl tyč do hlavy: Od smrti ho dělily milimetry!

Desetiletému Mexičanovi se zapíchla tyč do hlavy.
Autor: lm - 
25. 8. 2018
17:46

Pouhé 3 milimetry dělily od smrti desetiletého chlapce Ricarda z mexického města Victoria. Při hře na staveništi upadl a hlavou mu projela zhruba více než metrová železná tyč.

K neštěstí došlo v pondělí po poledni v ulici Bonampack. Chlapec upadl hlavou na přibližně jedenapůlmetrovou tyč, jako zázrakem ale zůstal celou dobu při vědomí.

Pomoc mu ihned zavolali sousedé a příbuzní. Mexický červený kříž chlapce i s tyčí v hlavě převezl do nemocnice, kde podstoupil zdlouhavou operaci. "Při operaci jsme zjistili, že předmět pronikl čelní kostí, ale již nedosáhl lebeční dutiny. To jsou vynikající zprávy, protože nedošlo k poškození cév a mozkových tkání," vysvětlil mexickému deníku El Universal ředitel nemocnice José Daniel Llanas Rodríguez. Podle lékaře stačily další tři milimetry a chlapec mohl utrpět velmi vážná zranění, které mohly vyústit až v jeho smrt.

Ricardo už není v ohrožení života a po operaci se úspěšně zotavuje. Lékaři očekávají jeho plné uzdravení.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud