Karlovarští hasiči přišli o legendu: Průkopník oboru se zabil na kole

Hasič František Petr zemřel po nehodě na kole.
22. 8. 2018
19:59

Karlovarské hasiče zasáhla obrovská tragédie. Legendární psycholog František Petr náhle v sobotu večer zemřel. Osudnou se mu stala jeho největší vášeň – cyklistika. Zahynul při nehodě na kole.

O neštěstí informovali karlovarští hasiči. Dlouholetý příslušník jejich sboru zemřel v sobotu večer při dopravní nehodě. František Petr u sboru pracoval jako psycholog a svou funkci vykonával až do odchodu do důchodu.

„Byl vůbec prvním psychologem, který v této funkci u sboru působil. Dal tak základy psychologické službě u sboru, která dnes patří neodmyslitelně k poskytování pomoci ze strany hasičů účastníkům mimořádných událostí,“ stojí na stránkách Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje.

Po odchodu do zasloužilého důchodu se František Petr věnoval své cyklistické vášni a právě to se mu stalo osudným. Na kole měl nehodu a zraněním bohužel podlehl. „Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje vyjadřuje tímto hlubokou upřímnou soustrast rodině a všem pozůstalým Františka Petra,“ doplnili hasiči.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud