Školačka se utopila v řece: Karolínka (†13) se propadla do jámy!

Autor: ital - 
21. 8. 2018
19:42

Na jihu Slovenska došlo v pondělí okolo páté hodiny odpoledne k neštěstí. Školačka Karolínka (†13) se chtěla osvěžit v řece Slaná ve Včelincích blízko města Tornaľa. Tento počin se jí však stal osudným.

„Chtěla se jen smočit. V místě, kde šla do řeky, není ani hluboká voda. Ale předtím tam bagrovali a Karolínka spadla do jámy, kde byla hloubka. Začala se topit. Nevím, zda tam byla sama nebo s někým. Po příletu vrtulníku nám ale řekli, že už ji nemohou zachránit,“ řekl otec utonulé dívenky slovenskému serveru Pluska.sk.

Kromě Karolínky mají rodiče ještě další čtyři děti, s nimiž je matka sama doma, neboť otec musí pracovat v Čechách. Odjel z práce o několik dní dříve, aby se mohl rozloučit se svojí dcerou.

„Nechtěl jsem tomu uvěřit, když mi zatelefonovali, že moje dcerka už nežije,“ sdělil otec utopené Karolínky. „Ihned jsem odjel domů a již dnes chytáme pohřeb. Ještě však nevíme, kdy bude.“

Otec rovněž řekl, že žije od rodiny daleko v Čechách, jelikož je potřebuje uživit a na Slovensku dostávají od státu málo peněz na děti. Práce se prý také hledá obtížně. Smrt dcery jej velmi zdrtila. Dnes by bylo Karolínce 14 let. Přesto měla nastoupit v září teprve do páté třídy, jelikož ve škole propadla.

Mluvčí leteckých záchranářů Zuzana Hopjaková pověděla, že záchranný vrtulník vystartoval okamžitě po nahlášení neštěstí a přistál hned vedle místa nehody. Na místo dorazili rovněž pozemní záchranáři a okamžitě zahájili resuscitaci dívky.

„Bohužel ani po velikém úsilí se záchranářům nepovedlo dívku oživit. Posádka se vrátila na základnu bez pacientky,“ sdělila Hopjaková.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
pajato73 ( 22. srpna 2018 14:37 )

jake studijni vysledky???? Akorat zacla zakladni skolu a to jeste opakovane!! Pri jeji inteligenci by stejne nevedela, co ve vode delat... zadna skody dementky!

pajato73 ( 22. srpna 2018 14:00 )

Ja byla ve ctrnacti na prumyslovce a to nejsem zadna inteligentni bestie to zas budou nejaka cigancata zdegenerovana... nejsou jeji rodice sourozenci??

pooomeranc ( 22. srpna 2018 01:11 )

Zase opálení "Slováci", tu práci v ČR chci vidět

robyno1 ( 22. srpna 2018 00:21 )

 My jsme chodili do páté třídy v 10 nebo 11, v případě odkladu v 11 respektive 12, při propadnutí ve 13. Druhé propadnutí znamenalo zvláštní školu.

offline ( 21. srpna 2018 22:45 )

Bohužel, když někdo nadělá dneska pět fakanů, je debil. Je to dostatečně citlivé pro vás?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud