VIDEO: Svou 14letou přítelkyni smýkal pod vlak: Soudce ho pustil z vazby

Autor: msj - 
16. 8. 2018
18:12

Sociální sítě vyděsil záznam z bezpečnostní kamery z nádraží Adelaide v Austrálii. Na nich se chlapec snažil shodit svou přítelkyni do kolejiště jen pár okamžiků předtím, než se do stanice vřítil vlak.

Lucas Gary Narkle (19) chtěl hodit svou přítelkyni (14) pod přijíždějící vlak. Ta se mu ale vší silou vzpírala a nakonec se jí povedlo zůstat nohama na nástupišti.

Narkle ve středu stanul před soudem, kde byl obviněn z pokusu o vraždu. Mladík se k činu doznal. „V budoucnu by jí mohl provést cokoliv,“ zaznělo u soudu, uvádí list Daily Mail.

Narkle měl u sebe ještě baseballovou pálku, kterou ale nepoužil. Tři měsíce byl zavřen ve vazbě, než byl puštěn na kauci. Soudce řekl, že uložení dalšího trestu je nepravděpodobné. „Myslím si, že už mě nic nepřesvědčí, abych prodloužil pobyt ve vazbě, ale silně si pohrávám s myšlenkou prodloužení veřejně prospěšných prací,“ řekl soudce. Soud bude pokračovat. 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud