Dvouletý chlapeček se utopil v zahradním bazénku! K tragédii stačilo jen pár minut

Ilustrační foto
13. 8. 2018
12:51

Stačilo jen pár minut nepozornosti a došlo k tragédii. Teprve dvouletý chlapec v Písku se dostal sám z domu na zahradu k bazénu, do kterého spadl a začal se topit. Na následky tonutí v nemocnici zemřel.

„Letošní parné léto vybízí k trávení volného času u vody a u rodinných bazénů na zahradách, což s sebou bohužel přináší i rizika. Poslední tragický případ se stal ve čtvrtek 9. srpna odpoledne v Písku. Teprve dvouletý chlapec se během několika málo minut sám dostal z domu na zahradu k bazénu, ve kterém se topil a na následky tonutí bohužel v nemocnici zemřel," uvedla na policejním webu Kamila Čuřínová Ingrišová.

Policie obvykle o podobných neštěstích neinformuje. S přibývajícími případy se však rozhodla apelovat na pozornost rodičů. „Obracíme se opětovně na širokou veřejnost a především na rodiče malých dětí. V souvislosti se třetím prázdninovým případem tonutí dětí na Písecku informujeme všechny, že stačí opravdu chvilková nepozornost, které mohou děti využít, a dostávají se do život ohrožujících situací," dodala mluvčí.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
yarda ( 14. srpna 2018 09:20 )

Synové už jsou zaplať Pán Bůh dospělí. Ale když ještě byli malí, tak jsme děkovali za každý den, kdy jsme s nimi nemuseli pádit na dětskou chirurgii a to si myslím, že jsme se o ně staralo dobře. Holt bezdětným se to radí, chudáci rodiče.

vosavopruz ( 13. srpna 2018 19:38 )

jak se máš ty stará pi.čo

egyptanka ( 13. srpna 2018 16:50 )

Rodiče kreténi. Co dodat?

dajka123 ( 13. srpna 2018 14:43 )

"dvouletý chlapec se během několika málo minut sám dostal z domu" Zase dítě, které doplatilo na debilitu rodičů. Takové dítě se nesmí nechat ani minutu bez dozoru natož několik minut. To ti hňupové neslyšeli, že ditě otevírá dveře...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud