Zvrat v případu pašeračky Terezy (22): Do měsíce bude rozsudek! Soudce už nechce otálet

7. 8. 2018
05:13

Do měsíce prý bude rozhodnuto! Případ české pašeračky Terezy H. (22), kterou v Pákistánu zadrželi s devíti kily heroinu, nabral na obrátkách. Pákistánský soudce Shahid Bashir je přesvědčený, že během několika týdnů vynese rozsudek.

Soudce Shahid Bashir, který má Terezin případ na starosti, je přesvědčený, že s českou pašeračkou bude již brzo hotový. Podle pákistánského serveru Customs Today se u pátečního jednání nechal slyšet, že do měsíce padne rozsudek.

Zdá se, že renomovaný soudce, který se specializuje na drogové případy, už nechce dále kauzu české pašeračky protahovat. Po přibližně třech desítkách jednání, která byla většinou z různých důvodů odložena, se Tereza podle místních médií u soudu rozplakala, že jí „chybí rodina a už nemůže dále čekat“. Vytížený Shahid Bashir chtěl dokonce její případ předat jinému soudci, to ale Češka odmítla.

Pákistánci Češku zadrželi 10. ledna na letišti v Láhauru s devíti kilogramy heroinu v kufru. Tereza měla namířeno do Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech, odkud se chystala pokračovat do Irska. Tereza tvrdí, že přijela do Pákistánu kvůli modelingu a o heroinu v zavazadle neměla tušení.

U soudu momentálně probíhají výslechy svědků. Poté, co se k jednání několikrát nedostavili příslušníci celní správy, na ně soudce vydal zatykač. Před soud byli rovněž předvoláni majitel domu, kde Tereza v Pákistánu bydlela, a zprostředkovatel, který jí pobyt zařídil.

Česká pašeračka je v pákistánském vězení jako celebrita. Pro tamní média je blonďatá kráska senzací. Nejenže bedlivě sledují každý její příchod k soudu, ale zpravodajský server Lahore News dokonce sestříhal video, na kterém je Tereza prezentována téměř jako hollywoodská hvězda. Na video, které za několik málo dní viděly tisíce lidí, se můžete podívat níže.

Video Tereza je v pákistánském vězení jako celebrita. - Lahore News
360p

Kdo je Shahid Bashir?

Bashir má za sebou ve svých devětačtyřiceti letech dlouhou kariéru. Vystudoval dvě vysoké školy, kromě práv se pyšní ještě magisterským titulem ze společenských věd. Začínal přitom u policie, pak se přes práci žalobce vypracoval až k funkci soudce. Tu vykonával od roku 2013 ve Faisalabadu, následně Ahmad Puru a od listopadu 2016 v Láhauru, kde působí do teď.

Video Šok a slzy: Uniklo video ze zadržení Terezy v Pákistánu. Celníci tahají drogy z kufru. - youtube.com
720p 360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
prdlafka ( 7. srpna 2018 16:22 )

nezapomeň se zúčastnit Praga pride, zikubu zikubu zikubu zikubu zikubu zikubu

kuromrd ( 7. srpna 2018 16:18 )

Terezka se jako krásná češka nezapře. U hotentotů je celebrita a počítám že vystrašený soudce jí dá trest na podmínku, jinak by se soudcováním skončil. Navlíkli to na ní umaštění domorodci a tak se musí hledat pravý viník.

tomik007 ( 7. srpna 2018 16:08 )

ANO - v duchodu bude moci delat pruvodkyni pakistancu v U.H.

tomik007 ( 7. srpna 2018 16:05 )

"Přijela do Pákistánu kvůli modelingu a o heroinu v zavazadle neměla tušení" Jedine pravdive slovo v cele teto vete bude asi to "a"

ganzanie ( 7. srpna 2018 13:41 )

to je pecka dne, dík za ten popis, směju se tak až brečím smíchy z tý sexbomby krasavice Marfušky co cloumala s Mrazíkem tak až ho vyklepala málem z kožichu v touze polapit ženicha

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud