Slováka naverboval Islámský stát: Je na seznamu teroristů! | Blesk.cz

Slováka naverboval Islámský stát: Je na seznamu teroristů!

Autor: msj - 
2. 8. 2018
11:48

Slovák Eric Nuhanovič (23) se dostal do hledáčku Interpolu mezi hledané teroristy. Podle slovenských médií ho do svých řad hrdlořezů naverboval Islámský stát.

S informací jako první přišla TV Markíza. Podle ní jde o prvního Slováka, kterého Islámský stát naverboval.

Nuhanovič se narodil v Římě a má dvě občanství. Jedno Bosny a Hercegoviny a druhé slovenské. V roce 2014 se rozhodl, že půjde bojovat do Iráku. Jeho jméno se nyní objevilo na seznamu hledaných teroristů.

Zatykač na Erica vydala už loni Bosna a Hercegovina kvůli jeho angažmá v paramilitarních skupinách. Nuhanovič má podle TV Markíza trvalý pobyt v Kvačanech u Prešova stejně jako jeho matka. Ta uvedla, že ho naverbovali ve Švédsku.

Celkově má za sebou Eric dost pestrý život. Narodil se v Římě a žil i v Bosně. Podle nepotvrzených bosenských informací měl zemřít v Iráku v roce 2015 společně se skupinkou bosenských džihádistů. I tak je ale vedený na seznamu nejhledanějších zločinců světa.

„Na podzim 2014 odešel bojovat do Iráku. Párkrát o sobě dal vědět mámě, ale potom přestal,“ řekla kmotra jeho matky Božena Konečná. Dodala také, že Eric umí dobře slovensky.

Doporučujeme
gral ( 2. srpna 2018 18:20 )

Podle belgických státních bezpečnostních služeb bojuje v Sýrii na straně Al-Kájdy 4-5 tisíc evropských džihádistů s pasy EU. Džihádisté se mezitím vracejí do Evropy v čím dál větším počtu a představují hrozbu bezpečnosti EU. Syrští rebelové jsou po návratu často mládeží považováni za hrdiny, což je dělá ideálními pro rekrut. ukazuje se ,že alKajda je prodloužená ruka pravdy a lásky demokracie USA a NATO občanskou válku v arabských zemích puče muslimského bratrstva vyvolaly USA Vůdci arabských revolt se školili za americké peníze http://www.novinky.cz/.../231298-vudci-arabskych-revolt... Řada mladých vůdců nynějších arabských revolucí získala americký výcvik a jejich seskupení dostávala finanční podporu z USA fašistická diktatura USA ,na své nelegální okupační vojenské základně v Sýrii cvičí teroristické jednotky ,EU drží tlamu ,žádné sankce na agresivní USA nechystá http://www.novarepublika.cz/2017/12/rozvedka-informovala-o-priprave.html v Sýrii zatčeni důstojníci Britské SAS,američan, a izraelec , řídili odpor teroristů DAEŠ islámského státu - žádné předávání USA a Británii ale tyto teroristy popravit http://www.novarepublika.cz/2018/03/spojeni-mezi-britanii-daes-jiz-nelze.html Spojení mezi Británií a DAEŠ již nelze nijak skrýt islámský stát , terorismus řídí zrůdné fašistické diktatury usa a nato okamžitě vystoupit z teroristických států EU NATO ,vyhostit teroristy z USA Islámský stát vytvořily USA a Saudská Arábie prohlašuje expremiér státu Katar ,mainstream v USa i čr drží tlamy http://www.novarepublika.cz/2017/11/jgjatras-otresne-odhaleni-zlocinny.html Někdejší premiér Kataru vydal svědectví o tom, jak jeho země, řízena Spojenými státy a pod jejich dohledem, spolupracovala se Saudskou Arábií a Tureckem při dodávání zbraní a peněz džihádistickým povstalcům v Sýrii. McCain se fotil s islámskými extrémisty a neonacisty! fuhrer republikánů v USA je terorista http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/mcadams-mcc

xaver ( 2. srpna 2018 18:12 )

Přeji tomu šmejdovi, aby byl co nejdřív zastřelen.

fotrpjotr ( 2. srpna 2018 15:57 )

Neziskovky mu zajistí sladký život.

tomik007 ( 2. srpna 2018 14:29 )

Dneska ma svatek Andrejuv predskokan

tomik007 ( 2. srpna 2018 13:21 )

Ten uz ma jiste namireno do PRAHY

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud