Holčička (4) vypadla v Kadani z okna, další (10) spadla ze stromu v Opavě

Holčička (4) vypadla v Kadani z balkonu.
Autor: dce, lac - 
21. 7. 2018
13:25

Léto je v plném proudu a dětské úrazy také. Vrtulník záchranné služby letěl v sobotu do Kadaně pro teprve čtyřletou holčičku, která vypadla z okna. Desetiletá dívenka v pátek v Opavě pro změnu spadla ze stromu. I pro ni vyrážel vrtulník.

Tropický víkend začal už v pátek odpoledne nešťastně pro dívenku z Opavy. U hřiště TJ Sokol ve Fügnerově ulici spadla ze stromu a musel pro ni letět vrtulník. Desetiletá dívka spadla ze stromu z výšky okolo pěti metrů. Musela být ošetřena s poraněním hlavy a podezřením na otřes mozku,“ popsal Deníku Lukáš Humpl.

Druhá nehoda se stala v sobotu dopoledne v Kadani. Teprve čtyřletá holčička si hrála na balkoně ve čtvrtém patře místního paneláku. V nestřežené chvíli se jí bohužel podařilo překonat zábradlí a spadla dolů. „Dívka byla těžce zraněná, záchranáři ji letecky transportovali na traumacentrum Masarykovy nemocnice,“ řekl Blesku mluvčí místní záchranky Prokop Voleník.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
fortun ( 21. července 2018 13:59 )

Deky celý den vystavené na oknech, etnikum je jasné

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud