Jedna hladová krysa vyhnala 2000 lidí z divadla: Diváci dostanou peníze zpět

Ilustrační foto
Autor: ČTK - 
14. 7. 2018
08:24

Patrně hladová krysa předčasně ukončila představení Šípkové Růženky v podání Australského baletu v Adelaide, když překousala dráty elektrického vedení a celý sál se ponořil do tmy. Informoval o tom zpravodajský server BBC News. Předpokládá se, že krysa nepřežila.

Zhruba 2000 diváků muselo být uprostřed druhé poloviny představení evakuováno za svitu baterek ze sálu poté, co jim došlo, že tma není součástí uměleckého záměru.

Tanečníci nejprve pokračovali v baletu, než je zastavilo vedení divadla. Dostalo se jim za to potlesku vestoje od diváků, kteří na ně svítili mobilními telefony.

Programová ředitelka divadla Liz Hawkinsová řekla australské stanici ABC, že se jednalo o bezprecedentní událost, na kterou diváci zareagovali s pochopením a noblesou. Baletní představení se nebude opakovat, ale diváci dostanou zpět peníze za vstupenky, anebo jinou formu kompenzace, dodala.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud