Dva malí chlapci hazardovali se životem: Na římse v 33. patře hráli na schovávanou!

Chlapci hazardovali se životem ve výšce 33. patra.
Autor: msj - 
12. 7. 2018
19:18

Na internetu se objevilo hrůzné video. Zachycuje dva malé chlapce, kteří si hráli na schovávanou na úzké římse několik desítek metrů nad zemí. Z nahrávky tuhne krev v žilách! 

Děsivý výjev se naskytl svědkům v severní Číně. Dva malí chlapci byli natočení na kameru, jak si hrají na schovávanou na úzké římse. Ve třiatřicátém patře se procházeli na malé plošince panelového domu ve městě Lan-čou. Chlapci byli naprosto lhostejní k hazardu se životem. Jejich kaskadérský kousek byl natočen ze sousední budovy.

Na římsu se děti dostaly přes okno jednoho z bytů. Nebyly nijak jištění. Chlapci mohli lehce uklouznout a gravitace by se poté postarala o své.

„Neuvědomovali si, jak je nebezpečné takto vylézat z okna,“ říká na videu žena, která se vydává za manažerku ochranky. „Byli jsme hrozně vyděšení. Díky bohu, že se jim nic nestalo,“ dodala.

Vedení budovy již kontaktovalo rodiče a varovalo je, že nemají nechávat své děti bez dozoru. Zatím není jasné, jestli vůbec rodiče byli doma, zatímco jejich ratolesti hrály hru se smrtí.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
vagin-analev ( 12. července 2018 20:36 )

Pozor na salmonelozu v kuřecím mase. Výrobce a dodavatel vodňaské kuře agrofert.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud