Synovec Kajínka prý pobodal muže a malé dítě: "Je těžce nemocný," prozradil Kajínek

Autor: dce, ČTK - 
11. 7. 2018
22:24

Incident se odehrál v Prachovicích na Chrudimsku ve středu navečer. Podle informací FTV Prima měl muž nožem zaútočit na muže a malé dítě. Oním agresorem byl prý synovec Jiřího Kajínka.

Nechtěnými svědky dramatu se stali obyvatelé ulice Bučina na Chrudimsku. Jeden z místních zde měl bodnout svého souseda nožem do hrudníku a pořezat malé asi dvouleté dítě. Muž byl vrtulníkem transportován do Fakultní nemonice v Hradci Králové, jak informuje server TN.cz. Dítě převezla s drobnou ženou rankou na krku sanitka do nemocnice.

Co přesně se na místě stalo vyšetřuje kriminálka. Místní médiím potvrdili, že muž je psychicky nemocný, a dokonce možná i závislý na drogách. V minulosti se měl léčit na psychiatrii. Policie si ho už odvezla k výslechu. "Podezřelého muže jsme zajistili a umístili do policejní cely," uvedl mluvčí chrudimské policie Jiří Tesař.

Celý útok je o to podivnější, že pachatelem má být synovec Jiřího Kajínka. Ten z Prachovic pochází. „Sestra mi volala, je z toho nešťastná. Synovce jsem viděl od propuštění asi dvakrát. Vím, že je těžký epileptik,“ řekl Blesku Kajínek.

„Nevím, co přesně provedl, ale údajně něco ano. Mám jenom informaci, že něco se odehrálo, ale co přesně zatím nevím, čekám, až se dozvím víc. Právě od mé sestry mám tu informaci. Ta by měla nyní mluvit v Prachovicích s policií. Co vím, tak synovce měla odvézt záchranka, že měl mít záchvaty. V nemocnici ho nechali. Policie i doktoři sestře řekli, že dokud něco neprovede, tak nemůžou nic dělat. Sestra mi řekla, že je nebezpečný především sám sobě, protože je nemocný. Nikdo s tím nechtěl nic dělat, dokud se nic nestane,“ řekl Kajínek serveru iprima.cz.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
baronessa ( 12. července 2018 07:55 )

Co sem pletete Kajínka, ten za to přece nemůže. Senzace za každou cenu.

19.3.1977 ( 12. července 2018 00:33 )

Jablko nepadá daleko od stromu...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud