Řidič mercedesu ignoroval zákaz a uvízl na kolejích u Karlštejna. Vyprostit ho museli hasiči

Autor: rc - 
5. 7. 2018
14:34

Před devátou ráno na železničním přejezdu u stanice Karlštejn uvízlo auto. Řidič mercedesu ignoroval zákaz a chtěl přejezd přejet. Ovšem na kolejích zrovna probíhá rekonstrukce, a tak na místo byli povoláni hasiči, kteří uvíznuté vozidlo museli vyprostit.

Prodloužený víkend ještě pořádně nezačal a hasiči už měli plné ruce práce. Řidič u Karlštejna nerespektoval zákaz a vjel na železniční přejezd, který je v rekonstrukci. Uvízl tak se svým vozem na kolejích a vyprostit ho museli hasiči. Železniční provoz trati mezi Berounem a Prahou byl tak přerušen na několik hodin.

„Řidič vozidla nerespektoval dopravní značení zákaz vjezdu, neboť tady na tomto místě probíhá rekonstrukce a vozidla přes trať nesmí přejíždět,“ řekla pro IDNES mluvčí středočeských policistů Marcela Pučelíková. Řidič, který si zřejmě chtěl zkrátit cestu, si ji naopak pěkně prodloužil. Naštěstí se však nikomu nic nestalo. Rychlík stačil zastavit několik desítek metrů od vozidla.

 

 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
tomik007 ( 5. července 2018 16:25 )

Budto SSSR a nebo policajti

jardavozembouch ( 5. července 2018 14:59 )

To jsem rad, ze vlaky nejezdi po cimburi NA Karlstejne, jak bylo v puvodni verzi clanku ))))

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud