Řidič v Hradci Králové srazil chodce a pořezal ho nožem: S dětmi v autě pak prchl

Řidič v Hradci Králové srazil chodce a pořezal ho nožem: S dětmi v autě pak prchl (ilustrační foto)
Autor: dce - 
4. 7. 2018
14:59

Zcela neuvěřitelná scéna se odehrála v Hradci Králové v úterý v podvečer. Řidič osobního vozu údajně srazil muže na chodníku, vystoupil, pořezal ho nožem a pak z místa činu ujel. Ve voze měl mít dvě malé děti. Policistům se ho již podařilo dopadnout.

Místní spekulují, zda šlo o pomstu či co se v Hradci Králové vlastně stalo. Podle serveru TN.cz byla událost původně hlášená jako nehoda, řidič ale svou oběť prý znal. Měl najet na chodník, kde muže srazil vozem takovou rychlostí, že mu oběť přelétla přes kapotu a zastavila se o dopravní značku, kterou vyvrátila.

Řidič v tu chvíli z auta vystoupil a svou oběť ještě pořezal nožem na rukách. Pak nastoupil zpět do auta, ve kterém měl mít miminko a druhé malé dítě, a ujel. Policisté ho dopadli ještě v úterý v Jaroměři.

"Obě děti jsme našli u příbuzných, po příjezdu policistů byly v pořádku," řekl TV Nova mluvčí královéhradecké policie Ondřej Moravčík. Muže pak odvedli policisté k výslechu, zatím nepadlo žádné obvinění. "Sraženého a pořezaného muže odvezli záchranáři do Fakultní nemocnice v Hradci Králové," dodala mluvčí královéhradecké záchranky Jaroslava Krenčíková.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud