Detaily ze soudní síně: Tereza žadonila u soudce, ten ji tvrdě utnul

Autor: dce - 
3. 7. 2018
13:23

Pondělní soud s Terezou H. (22) viněnou z pašování drog, proběhl ve skutečně dramatickém duchu. Došlo dokonce i na slzy a žadonění ze strany Terezy. Soudce chtěl totiž její případ předat jinému soudu. Dívčiny prosby soudce vyslyšel, její emocionální výlev ho ale neobměkčil.

Další jednání v Láhauru tentokrát sice proběhlo, nic se při něm ale nestalo. Soudce kvůli vytížení z nadcházejících voleb plánoval případ předat jinému soudci, což značně rozhodilo Terezu i jejího právního zástupce.

"Obžalovaná vám zcela důvěřuje, navíc máte úplný přehled o faktech případu. Měl byste ve věci dál předsedat soudu," žádal za Terezu její obhájce. Soudce nakonec žádost přijal. "Děkuji vám za vaši neutuchající důvěru, nicméně tento případ bude rozhodován na základě faktů, nikoliv emocí," odvětil soudce tvrdě a případ odročil na 10. července.

Pákistánští celníci zadrželi mladou Češku 10. ledna, údajně poté, co prošla přes dvě kontrolní stanoviště protidrogových jednotek cestou na let do Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech. Odtud se podle pákistánského tisku chystala pokračovat do Irska. Devět kilogramů drogy našli celníci v jejím kufru. Kromě Češky byl obviněn ještě jeden muž, který není z České republiky. Žena vinu odmítá.

České ministerstvo spravedlnosti v březnu uvedlo, že Praha chce s Pákistánem uzavřít smlouvu o předávání vězňů. Úřad snahu zdůvodňuje právě případem Češky, kterou pákistánské úřady zadržely se zásilkou heroinu.

Video Pašeračka Tereza přichází k soudu. - Blesk
360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
beztedoprdele ( 9. července 2018 07:54 )

 Bez milosti odsoudit a to tím nejvyšším trestem.

mrd.bejka ( 4. července 2018 16:51 )

jen ať raději chcípnou desítky zm.r.dů co berou drogy než naše Terezka,

tomik007 ( 4. července 2018 15:25 )

nene - za ČSEP - Český svaz eskortnich pracovnic

tomik007 ( 4. července 2018 15:17 )

Jediny kdo to s ni mysli dobre je BLABOLIM - ktera ji slibila praci.

horalysa ( 4. července 2018 14:07 )

Kdy si už konečně ta blbka uvědomí, co provedla. Raději ať chcípne ona, než desítky mladých dětí, pro které je to svinstvo určeno především.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud