Židé zuří: Nahá modelka zneuctila Zeď nářků. Pomáhal jí muslim

Autor: max - 
29. 6. 2018
10:35

Nestačí jí, že ji před rokem uvěznili kvůli focení aktů v egyptském chrámu. Belgická modelka Marisa Papen znovu šokuje. Celou izraelskou veřejnost pobouřila fotkami, kde je zcela nahá přímo před posvátnou Zdí nářků, kam se židé chodí po tisíciletí modlit.

Zeď nářků se nachází nedaleko mešity al-Aksá a je nejposvátnějším místem židovského světa. Je pozůstatkem hradeb jeruzalémského chrámu. „Je to zahanbující, závažný a politováníhodný incident, který uráží posvátnost tohoto místa, ale i city jeho návštěvníků,“ prohlásil rabín Zdi Šmuel Rabinovič.

Zcela opačný názor má kontroverzní modelka. „Bylo mi okamžitě jasné, že pokud se nám podaří vyfotit snímek před Zdí nářků, celá cesta bude obrovský úspěch. Dali jsme se do řeči s přátelským mužem. Ukázalo se, že je muslim. Pozval nás k sobě domů a nabídl nám kafe a mátový čaj.“ Když Papen a fotograf Mathias Lambrechht svého hostitele požádali, zda-li by kvůli focení nemohli navštívit střechu jeho domu, muž okamžitě souhlasil. „Ještě jsem mu ale musela vysvětlit, že se chci na focení svléknout. Byl ale mnohem víc v pohodě, než jsme čekali,“ dodala modelka.

Fotografie vyšla v belgickém deníku Het Laatste Nieuws a okamžitě vyvolala bouři. „Tohle už je přes čáru. Kdo si myslíš, že jsi, abys fotila zrovna tady? Soudit tě bude Bůh!“ zní jeden z rozhořčených vzkazů na internetu.

Doporučujeme
marais ( 4. července 2018 10:40 )

Je to nána, ať se takhle fotí na náměstí doma.

zralok70 ( 30. června 2018 16:06 )

junkiexl bych ji to z celeho pral

zralok70 ( 29. června 2018 17:05 )

pi. jedna bych ji tam nastrcil nasadu vod lopaty jak by se ji to libilo

junkiexl ( 29. června 2018 16:39 )

Do Mekky se asi vyfotit nezajde. To by ji slimaci urizli nejen kozy, ale i tu jeji dutou hlavu + vyvrazdili celou jeji rodinu do pateho kolena+ podpalili pul Evropy. A to je mile deti rozdil mezi zidovskymi a krestanskym nabozenstvim a “ nabozenstvim” slizackym.

OkoloHradce ( 29. června 2018 16:32 )

A jak nás stvořil Bůh? Oblečený nebo nahý? Zablokovanci maj zase problém kouknout na krásné tělo.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud