Pašeračka Tereza (22) v pákistánském kriminále: Žije podle pravidel islámu!

24. 6. 2018
18:04

Jeden odročený soud za druhým. Češka Tereza (22) už sedí dlouhých pět měsíců v pákistánské base a netrpělivě očekává, kdy začne její proces. Čekání si pašeračka krátí netradičními činnostmi.

Tereza přišla k sobotnímu soudu s netradiční ozdobou na těle. Na celé ruce měla vyvedené obrovské tetování hennou s kytičkovými motivy. Nejde však jen o nějakou čmáranici, tetování má pro místní ženy hluboký význam.

Jde o tzv. kresbu mehendi, kterou se ženy v Pákistánu a okolních zemích zdobí při různých slavnostech. V Terezině případě konkrétně k příležitosti svátku íd al-fitr, který značí konec Ramadánu, islámského měsíce půstu.

Není to její první »vězeňské tetování«, Tereza se již dříve pochlubila obrázkem lodičky na předloktí. Není ale jasné, jestli šlo rovněž o kresbu hennou, nebo permanentní tetování.

Pákistánští celníci Terezu zadrželi 10. ledna, údajně poté, co prošla přes dvě kontrolní stanoviště protidrogových jednotek cestou na let do Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech. Odtud se podle pákistánského tisku chystala pokračovat do Irska. Devět kilogramů heroinu našli celníci v ženině kufru.

Video Pašeračka Tereza přichází k soudu - Blesk
360p
Video Šok a slzy: Uniklo video ze zadržení Terezy v Pákistánu. Celníci tahají drogy z kufru - Youtube.cz
720p 360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
tomik007 ( 25. června 2018 16:01 )

ALE jak zde rika BLABOLIM: "lepsi sedet za mrizema, nezli makat nekde u linky"

tomik007 ( 25. června 2018 15:30 )

Co to tady blabolis? JESENKA bylo slazene kondenzovane mleko - to vi kazdy vul. Mohl jsi to mit budto v plechovce a nebo v tube. My se tady pokousime komunikovat bone fido juristicke zalezitosti a vy - primove do toho bud pletete zradlo, ci dalsi se sem zase chodi vyblabolit, protoze ji doma nefunguje zachod. Blesku delej neco !!!

dajka123 ( 25. června 2018 15:18 )

Nechce se vrátit, když už se přizpůsobuje pravidlům islámu. Blabolino ty si upadla? "Třetím ročníkem prošla s odřenýma ušima a ve čtvrtém už to dál nešlo, studium ukončila,“ nechal se slyšet Michal Hegr, ředitel gymnázia na Velehradě. Poté, co Tereza dokončení studia úplně odpískala, se rozhodla pracovat v nejmenované firmě. Ani tam ale dlouho nevydržela" Takže dodělanou má pouze ZŠ. 😉

dajka123 ( 25. června 2018 15:08 )

To byl ale bakaný právník. 😉 Hlavně, že se o něm psalo, že je nejlepší a viděl tu jeji situaci černě. 😄 Když tady ten neni nejlepší znamená to, že si ji tam nechají?

Stanley1000 ( 25. června 2018 13:57 )

Zase expert na lingvistiku, IQ na nule a ještě si to bere osobně. Na jeseň súd znamená soud na podzim. A když už je někdo tak vypatlaný, že nerozumí slovensky, tak nevím co si o něšm myslet. Já rovněž nerozumím polsky, ale existují slovníky, což je, ovšem, pro někoho neznámý pojem.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud