Silvii našli oběšenou na vratech: Na hlavě měla igelitku, ruce svázané a pusu zalepenou páskou! | Blesk.cz

Silvii našli oběšenou na vratech: Na hlavě měla igelitku, ruce svázané a pusu zalepenou páskou!

360p
Autor: lm - 
13. 6. 2018
13:03

Hrůzný pohled se naskytl muži z Veľkého Mederu, který v úterý po příchodu domů našel svou manželku mrtvou v garáži. Žena visela na garážové bráně, ústa měla přelepená lepicí páskou, na hlavě měla igelitku a měla svázané končetiny. Svědkem otřesné scény byla i její dcerka ve školním věku.

Otec s dcerou přišli domů v úterý kolem čtvrté hodiny odpoledne. Po příchodu do garáže se jim naskytl otřesný pohled. Na konstrukci garážových dveří byla přivázaná šňůra, kterou měla obtočenou kolem krku manželka a matka dvou dětí Silvie (†40). Muž se jí ihned snažil pomoci, bohužel už ale bylo pozdě. Smrt nastala nejspíš už dopoledne.

Nebohá žena měla svázané ruce i nohy, ústa měla přelepená páskou a na hlavě měla igelitovou tašku. Kriminalisté ale podle slovenského deníku Nový Čas paradoxně pracují i s verzí, že šlo o sebevraždu. „Policie zahájila trestní stíhání pro usmrcení. Přivolaný lékař předběžně cizí zavinění nezjistil,“ řekla deníku trnavská krajská policejní mluvčí Martina Kredatusová.

Světlo do případu by mohla vnést až nařízená soudní pitva. Podle informací TV JOJ žena pracovala jako prodavačka a nedávno si s mužem otevřeli vlastní kavárnu. Osudný den měla v práci volno.

Doporučujeme
flora ( 14. června 2018 10:45 )

Jasná sebevražda bez cizího zavinění

bac-bum-bac ( 14. června 2018 10:22 )

všichni víme, že Anetu někdo zabil.... ale policie a znalci tvrdí, že ne... co naděláme.

bac-bum-bac ( 14. června 2018 10:18 )

na tom Slovači jsou fakt kreténi a dementi. Už vidím obyčejnou bábu, jak si dá na palici igeliták, přelepí si pusu páskou aby neřvala, spoutá si nohy a ruce a pak se vyleze jako červ pověsit na bránu.... nás by měl někdo za ty svinské kraviny naší policie, patologů a soudců pořádně ztrestat!!!!!

snehulak ( 14. června 2018 08:40 )

Z toho bude zase mít Fico těžkou hlavu a do ulic vyjdou tisíce Slováků.

tomik007 ( 13. června 2018 22:44 )

OBOLE, naucz sa poriadne zemepis

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud