Šílenci nedaleko českých hranic: Rychlostí 85 km/h na střeše dodávky!

Hoši se u pořizování fotky náramně bavili.
Autor: Pavla Ksiazkiewiczová - 
13. 6. 2018
06:53

Zábavu hraničící s lidským rozumem předvedla partička šílenců v německém Sasku. Po silnici jen asi 25 km od českých hranic pádili rychlostí kolem 85 km/h, přičemž dva seděli na střeše dodávky, jiní se z ní vykláněli a další zakrýval řidiči oči!

Fotografie byla pořízena letos v únoru na rychlostní tříproudové silnici B101 u německého městečka Aue a jde o skupinu nejméně osmi rozjařených hochů v dodávce Volkswagen Transporter. Evidentně vědí, že jejich šílenou jízdu kamery dokumentují, protože »zdraví« policii vztyčenými prostředníky.

Dva se stejným tetováním na břiše přitom jedou na střeše, dva se vyklánějí z otevřených dveří, spolujezdec rukou zamezuje řidiči ve výhledu. A všichni se náramně baví. To vše při rychlosti 85 kilometrů v hodině!

„Fotka je opravdová! Byla nalezena v našem interním systému,“ uvedla policejní mluvčí Jana Ulbricht. Ta entuziasmus chlapců příliš nesdílí. „Ohrožovali nejen sebe, ale i ostatní účastníky provozu,“ dodala s tím, že za to by měli být potrestáni. V případě usvědčení jim kromě pokuty hrozí dokonce i vězení za obecné ohrožení. Proto také byla fotka nyní zveřejněna.

Policie totiž po partičce výtečníků pátrá zatím marně, neboť z auta odmontovali registrační značky a nebylo je tak zatím možné identifikovat. Nelze vyloučit ani to, že mohli pocházet třeba z Česka…

Doporučujeme
zacotomame ( 13. června 2018 12:49 )

Hele, nepláčeš na špatným hrobě?

hadraplan ( 13. června 2018 09:17 )

Fet ji dal pocit nesmrtnelnosti,ale strom u cesty neuhne

zacotomame ( 13. června 2018 08:04 )

...nelze vyloučit, že pocházeli třeba z Česka, Polska, Rakouska, Švýcerska, Bulharska, Rumunska, Francie, Belgie, Francie....a vlastně odkudkoli, že? Co na tom mění fakt, že to bylo kousek od našich státních hranic?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud