Oslava maturity skončila pláčem: Mladík (†20) se utopil při oslavách

Maroš se utopil při oslavě maturity.
Autor: shp - 
11. 6. 2018
05:00

Nejdřív smích, poté zděšení. Složit maturitu znamená pro mladého člověka první krok do dospělosti. Bohužel pro Maroše D. (†20) ze slovenských Skačian šlo o poslední velkou událost jeho života. Spolu s kamarády šel oslavit úspěšné absolvování maturitní zkoušky na vodní nádrž Duchovka u Topolčan. Domu se ale už živý nevrátil.

Smutek a velký žal se nese obcí Skačany od momentu, kdy se nad ní začala šířit zpráva, že při koupání ve vodní nádrži Duchonka se v pátek utopil čerstvý maturant Maroš (†20). Nebohý mladík tam byl s partou kamarádů a maturantů od čtvrtka, v sobotu se měli vrátit domů.

Viděl jsem, jak ta parta chlapců sedí a leží u lehátek, když najednou dva začali utíkat po hrázi a po chvíli vlezli do vody. Ten jeden se po odrazu začal topit a někteří mu utíkali na pomoc, jenže zmizel pod hladinou a oni ho nedokázali najít,“ řekl Augustín (18), který viděl všechnu hrůzu webu Pluska.sk.

Podle něj měla parta upito. Zda i Maroš, nedokázal říct. „Plavat uměl, často jezdili na dovolené k moři do Itálie. Teď chtěl doplavat k chatce, no co se stalo, netuší nikdo z nás,“ říká se smutkem kamarád Andrej (20). „Byl to nejlepší kamarád ze základky,“ dodal se smutkem v očích.

Doporučujeme
ganzanie ( 11. června 2018 16:16 )

a podotýkám, že když se zhroutili rodiče maturanta z mostu tak i jeho 2 mladší bráškové, nikdy jsem nezažila takovou bolest rodiny, málem nám to urvalo srdce i kolegům z práce nad tou ztrátou dítěte bylo to hrozný k pochopení všech

ganzanie ( 11. června 2018 15:28 )

tady taky hraje nemalou roli hecování, možná někoho kdo není až zas tak, dobrý plavec by ho ani ve snu nenapadlo, plavec když umí plavat se nenechá vyhecovat pod rouškou bujaré oslavy-lanaření, bo dobře ví, že nemá správný odhad se utopit z hecu..

ellenic ( 11. června 2018 14:54 )

Hodně smutné, chlapec přišel o život a rodina prožívá obrovskou tragédii . Oslavy maturity by se neměly odehrávat v blízkosti vodních zdrojů, velmi lákavé a nekončí to dobře. Alkohol a snaha plavat je špatná kombinace. Některé komentáře níže jsou hodně neetické, zamyslete se ubožáci. Hlavně putna .

ganzanie ( 11. června 2018 13:43 )

už jsem to tady jednou psala, moje kolegyně z práce její nejstarší syn/maturant, oslava a poté nápad přelézt oblouk mostu, který byl z ocelové nýtované konstrukce kluk spadnul rovnou na silnici mostu , zabil se..těsně po maturitě

ganzanie ( 11. června 2018 13:30 )

..kdo by neoslavil maturitu, je to takovej čin zkoušky dospělosti, a blbý nápady jedinců byly a budou, chudáci jeho rodiče/ radost ze svého syna a vzápětí chystání pohřbu

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud