Autobus srazil v Uherském Brodě dva chodce, jeden z nich zemřel

Ilustrace
Autor: ČTK - 
7. 6. 2018
20:58

Autobus dnes odpoledne srazil před vlakovým nádražím v Uherském Brodě dva chodce, kteří pravděpodobně přecházeli ulici. Jednapadesátiletý muž svým zraněním na místě podlehl, třiapadesátiletá žena skončila se zraněním v nemocnici. ČTK to řekla krajská policejní mluvčí Lenka Javorková.

Nehoda se stala krátce před 15:00 v ulici Pod Valy. Dechová zkouška na alkohol byla u dvaapadesátiletého řidiče autobusu negativní. Událost na místě několik hodin vyšetřovali uherskohradišťští dopravní policisté a kriminalisté, provoz v místě nehody byl kyvadlově řízen až do 18:00.

Policie žádá při vyšetřování nehody o pomoc veřejnost. Svědkové události se mohou přihlásit na tísňové lince 158, případně na kterékoliv policejní služebně.

"Policisté se domnívají, že dopravní nehodu musel někdo vidět, jelikož jde o velmi frekventované místo. Je možné, že lidé, kteří nehodu viděli, pak odešli na vlakové nádraží a odjeli. Žádáme všechny svědky, aby se policistům ozvali," uvedla Javorková.

Podle dostupných informací jde o letošní devátou oběť dopravních nehod ve Zlínském kraji, z toho druhou na Uherskohradišťsku. Loni zahynulo na silnicích regionu 24 lidí.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud