Hrůza v Olomouci: Muž sekl ženu do hlavy sekerou, před policií se skrýval v křoví

Hrůza v Olomouci: Muž sekl ženu do hlavy sekerou, před policií se skrýval v křoví.
Autor: dce - 
7. 6. 2018
10:06

Absolutně otřesná událost se stala v úterý v Pavlovičkách v Olomouci. Brutální rvačka dvou mužů skončila málem tragicky pro ženu, která věc nahlásila policistům. Útočník ji sekl sekerou do hlavy!

Konflikt mezi dvěma muži vypukl na Sibiřské ulici v zahrádkářské kolonii v úterý po půl jedenácté večer. Městské policii to oznámila žena, která byla celé věci svědkem. Po příjezdu na místo ale policisté nikoho nenašli, oznamovatelku tedy kontaktovali telefonem.

"Žena uvedla, že bezprostředně po telefonátu na tísňovou linku ji napadl jeden z dvojice mužů, a to úderem sekerou do hlavy. Vzhledem k tomu, že žena měla krvácivé zranění na hlavě, poskytli jí strážníci základní lékařské ošetření," uvedl mluvčí olomouckých strážníků Petr Čunderle stím, že strážníci ženě pak přivolali záchranku.

Svědci později městským policistům sdělili, že útočník se sekerou z místa činu utekl. "Hlídka provedla kontrolu okolí, kdy muže nalezla schovaného ve křoví. Na místě byla nalezena i sekera, kterou měl být útok proveden," doplnil Čunderle. Věc si převzala přivolaná Policie ČR, která věc začala vyšetřovat pro podezření ze spáchání trestného činu.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Taurus70 ( 7. června 2018 19:23 )

 Podle toho popisu to byli urcite Olomoucti vysokoskolaci😂😂

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud