Šokující záběry smrti Henryho (†36): Rána pěstí a pak kop do hlavy! Juraj prý všeho lituje | Blesk.cz

Šokující záběry smrti Henryho (†36): Rána pěstí a pak kop do hlavy! Juraj prý všeho lituje

Autor: lm - 
4. 6. 2018
18:10

Brutálně ubil cizince a pak se kál u soudu, na který přišli i zdrcení příbuzní oběti. Jurajovi (28) byla ale veškerá lítost málo platná a soud ho poslal znovu za mříže. Na verdikt si počká ve vazbě. Slovenská média zároveň zveřejnila šokující záběry jeho brutálního útoku.

Šestatřicetiletý Filipínec Henry, který několik let na Slovensku žil a pracoval, zemřel na následky zranění minulý týden, pět dnů po brutálním útoku mladého Juraje. Cizinec se zastal svých kolegyň, které Juraj obtěžoval, čímž si od Slováka vysloužil brutální nakládačku. Prokurátor ale překvapivě neshledal důvody k podání návrhu na uvalení vazby, a agresor tak běhal na svobodě, dokud se o případ nezačala zajímat média a politici.

Juraj dnes stanul před soudem, který rozhodoval o jeho dalším osudu. Přišli i příbuzní oběti, kteří se neubránili slzám. Agresor u soudu uvedl, že je mu všechno velmi líto. "Nechtěl jsem to udělat, budu si to vyčítat do konce života," řekl podle portálu sme.sk zadržený. Bylo mu to ale málo platné, soud ho totiž nakonec poslal do vazby z obavy, aby nepokračoval v trestné činnosti.

Na veřejnost také unikly záběry z bezpečnostních kamer, které ukazují, jak ke rvačce došlo. Je z nich patrné, že se Filipínec po slovní potyčce poklidně vydal s kamarády pryč, Juraj ho ale i přesto pronásledoval. Slovák mu zahradil cestu a poté mu absolutně bezdůvodně uštědřil ránu pěstí do obličeje. Když Henry skončil na zemi, tak mu ještě surově kopl do hlavy. Útočník si následně bezvládné tělo Filipínce fotil a dal si na něj nohu. Obviněnému nyní hrozí za trestný čin zabití až 12 let ve vězení. 

 

Doporučujeme
dingous ( 14. června 2018 14:34 )

co to mektáš??? průchozí školu pomocnou jsi prošla? nebo jsi raději slopala v nezapažené jámě, ty střevo a jak ti jdou exekuce? máš sloučeno na výhodné splátky po tisíci na 100 let

Pokr ( 5. června 2018 04:55 )

 Č.ŮRÁKA vymatlaného maj zavřít aš mu *** napíchne vymatlanec

voorel ( 4. června 2018 22:22 )

čobolové

ganzanie ( 4. června 2018 21:54 )

 -spolužák ze stejné třídy- hajzl jeden zlomyslnej(pro vysvětlení--all

ganzanie ( 4. června 2018 21:44 )

a jak je teda možné kdy někdo ve škole průchozí já mi nastavil nožku, já hodila držkopád na podlahu ne do sněhu ,ale momentálním leknutím ..

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud