Záhadná smrt na kolejích v Prešově: Irina (†18) se po pádu z 8. patra nabodla na tyč

Autor: dce - 
29. 5. 2018
10:53

Drama si v noci na úterý prožili obyvatelé Prešova na Slovensku. Z okna místní studentské ubytovny vypadla teprve osmnáctiletá studentka Irina. Krásná dívka byla na místě mrtvá - po pádu se nabodla na železnou tyč!

Irina Lozynska (†18) zahynula v pondělí krátce před desátou večer po pádu z osmého patra studentské ubytovny v Přešově. Serveru Pluska.sk řekli svědci, že patrně vyskočila - v pokoji byla tou dobou totiž sama. Na místo byli přivolaní lékaři, kteří ji ani přes rychlou pomoc nedokázali zachránit.

Dívka se po pádu navíc nabodla stehnem na přibližně půlmetrovou železnou tyč řetězového hrazení, které odděluje parkoviště od zeleně u ubytovny.

Irina pocházela z Ukrajiny z města Ivano-Frankivsk a v Prešově studovala druhým rokem na Fakultě výrobních technologií Technické univerzity v Košicích. Pro její kamarády ale i další studenty, kteří na kolejích bydlí, to byl otřesný zážitek. "Znali jsme ji. Nechápeme, co se mohlo stát," řekli Plusce dva mladíci z Ukrajiny. Celou věc nyní vyšetřuje policie.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
tarzanzroduopic ( 30. května 2018 08:53 )

Přečti si článek pořádně, byla tam sama! Spíš to vypadá na sebevraždu, je zkouškové období a pokud přenášela z minulého roku a nespravila tak končí... A to znamená vrátit se zpátky na Ukrajinu. Možná v ní věřila celá rodina i je finančně podporovali a neúspěch psychicky neunesla. I v Bratislavě kdysi skočila jedna prvňačka z intráku, kvůli neudělané zkoušce, prý se bála rodičů. Takže chlast bych viděl až jako poslední možnost...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud