Zásah vyšší moci? Soud s Terezou musel být opět odročen!

Autor: dce - 
16. 5. 2018
18:16

Už pět měsíců putuje Tereza H. (22) každý týden k soudu v Láhauru. Koncem dubna si konečně vyslechla obvinění, ve středu byly v plánu výpovědi svědků, na ty ale nakonec nedošlo. Soud musel být kvůli „zásahu vyšší moci“ odročen na příští týden.

Vypadá to, že se Tereza vylepšila zbytečně. I tentokrát byl soud bez jakéhokoliv jednání odročen. Sexy líčení, červené nehty, náušnice a náramek, dokonce i natočené vlasy tak přišly takříkajíc vniveč...

Video Tereza dorazila k soudu bez šátku a nalíčená. - Facebook
1080p 720p 360p

Mluvčí ministerstva zahraničních věcí Irena Valentová Blesku prozradila, že v celé provincii Panžáb v Pákistánu mají v poslední době velké problémy s elektřinou kvůli špatně fungující elektrárně. Soud byl nejprve odložen na odpoledne a nakonec byl odročen úplně na úterý příští týden.

„U soudu byl přítomen český honorární konzul, který Češce předal dopisy od rodiny a další pro rodinu od ní převzal. Podle vlastních slov je Češka v pořádku,“ uvedla Valentová.

Tereza je ve vazbě od 10. ledna 2018, kdy ji na letišti v Láhauru chytili celníci s 9 kilogramy heroinu v kufru. Češce hrozí až doživotí, je ale pravděpodobné, že trest, který dostane, bude o něco mírnější – přesto půjde o několik let v místním vězení. Česko totiž zatím nemá s Pákistánem smlouvu o vydávání zločinců.

Video Tereza a její dopis - Blesk TV
1080p 720p 360p

Doporučujeme
ProtiZeman ( 19. května 2018 17:39 )

Mimochodem, to, jak nepohrdáš lidmi “od pásu” a tvůj bohatý slovník plný vulgarismů jsme si přečetli už tolikrát, že těmto blábolům už nikdo nevěří - snad kromě naivního Stanleyho.nehraj teď divadlo, ztrapňuješ se ještě víc. Chtěl bych vidět, jak se Bleskáči dnem a nocí pídí po odcizeném nicku Rve jim to žíly stejně, jako všem diskutujícím tady

ProtiZeman ( 19. května 2018 17:32 )

Tak už jen nevyhrožuj a jdi i se svou tupostí vstříc světlým zítřkům Je léto a čekají další kunčafti!

blabolimtakytak ( 19. května 2018 12:48 )

 Stanley 1000: Můj úplně poslední nick patří Vám. Je vidět, že i když pracujete ve fabrice jste vzdělaný, spravedlivý, slušný člověk. Vaše příspěvky mají hlavu a patu, píšete s rozmyslem a uvazujete logicky. Já opravdu nejsem žádná sexuální pracovnice ani jiný prizivnik a když jsem se nekdy v lednu poprvé na tuto diskuzi podívala byla jsem otresena kolik zloby, nenavisti, špíny i úchylek včetně tech sexuálních je v širokých masach (některých). Za nic z toho co jsem opravdu napsala se nestydim, naopak bych vše zopakovala znovu. Tereze drzim palce, protože nevidím důvod proc by mela mladá holka mit zkažený zivot. Co se týká případné prostituce, jestli je vubec pravda, tak je to pouze jeji volba. A neni důvod se stydět. Když ctu další nenavistne clanky treba o princi Harrym a Megan, o jejim puvidu a ošklivosti, rasistické urazky atd. chce se mi zvracet. Raději bych podala stokrát ruku Tereze, Megan, pani Gregorove než zdejším špínam jako je ganzanie, tomik007, horalysa a plno dalším. To je opravdu IV. cenová z nejhorší putiky. Tak timto se s Vami opravdu definitivně loučím.

blabolimtakytak ( 19. května 2018 12:21 )

 Muj nick využívá jiná isoba, která se cca pred tydnem začala prezentovat pod mým jménem. Já uz zdědí ničeho nepřispívám. Nebavi mne to. Začíná leto a ja mám jiné priority. Nepohrdam ani dělníky, ani jinymi národy. Situaci s nabouranim do nucku řeším.

dutchschulz ( 17. května 2018 10:17 )

ad Stanley: 1. "Ve škole nevydržela jenom proto, že ji to nebavilo." To bohužel vyjadřuje postoje dnešní vypatlané generace: škola mne nebaví, tak s ní seknu - manželství mne nebaví, tak se rozvedu, ať si haranti užijí střídavku - práce mne nebaví, tak jdu na pracák a makám na černo. 2. Ve fabrice jsem dělal 10 let a ve strojírenství se pohybuji dodnes, tak vidím, že hlavně v zahraničních fabrikách mají mladí lidé možnost postupu, o jakém se dříve nikomu nesnilo. Kdyby Terka vydržela normálně pracovat, mohla dnes být team leader nebo supervisor s nadstandardním platem a 15 benefity. Kdo to má v soukromé sféře? A stačilo zvládnout pár pracovních úkonů v montovně a srovnat do latě pár déček, kterým by velela. 3. Píšete, že makáte u mašiny. Ale Vaše 100% čeština tomu neodpovídá - tak jako naopak neodpovídá tklivý dopis Terezy jejímu vzdělání a IQ. Vsadím se, že text sestavila nějaká slečna doktorka z nevládky nebo neziskovky. Anebo možná Vy...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud