Tragédie na festivalu: Daniel (†32) vylezl na pódium, zabila ho elektřina

Autor: lm - 
12. 5. 2018
07:37

Tragédií skončila zábava hudebního nadšence Daniela (†32), který vyrazil na festival do Brazílie. Fanoušek vylezl na konstrukci pódia, kde ho zasáhl elektrický proud a zabil ho.

K incidentu došlo při vystoupení v brazilském městečku Natuba. Daniel Guedes (†32) se nějakým způsobem dostal na železnou konstrukci kolem pódia, kde ale neměl co dělat. Fanoušek byl podle svědků bosý a opilý a nenapadlo ho nic lepšího, než se začít po konstrukci nad pódiem procházet.

Muže zaregistrovala i kapela, která přestala hrát a vyzvala ho, aby slezl. „Pojď dolů, chlape. Hlavně buď opatrný,“ vyzval ho zpěvák Raniery Gomes. Daniel to ale neměl v úmyslu a ještě si z celé situace dělal srandu a předstíral, že padá dolů. Jeho následující čin se mu ale stal osudným.

Daniel se zvedl a chtěl někam přelézt, když se patrně zády dotkl elektrických kabelů. Následovala exploze, přičemž mužem projel elektrický výboj a zabil ho. To vše před očima kapely a desítek diváků, kteří začali zděšeně křičet. Tělo muže musela následně vyprostit vojenská policie. Festival byl po tragédii zrušen a fanoušci posláni domů.

Video Tragédie na hudebním festivalu: Brazilec (†32) vylezl na pódium, zabila ho elektřina. - YouTube
360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud