Sundej ze mě toho pos**nýho psa! Pitbul se zakousl ženě v metru do nohy a nechtěl ji pustit

360p
Autor: shp - 
25. 4. 2018
19:12

Útok jako z noční můry. Bezbrannou cestující napadl v newyorském metru agresivní pitbul. I když byl na vodítku, nedokázal ho jeho majitel zadržet. Zvíře se zakouslo a trhalo. Naštěstí se zakouslo do boty. Chodidlo ženy ale minulo jen o kousek.

Sundej ze mě toho psa, sundej ze mě toho pos**nýho psa,“ ječela na majitele zvířete napadená žena. Pes se jí zakousl do boty a trhal. Další cestující se jí snažili pomoci, ale stisk pitbula byl příliš silný.

Zavolejte policii,“ křičel jeden z mužů v metru. Majiteli se dlouho dobu nedařila psa zpacifikovat. Nakonec se bota ženě uvolnila a zvíře se podařilo setřást. Napadená žena poté začala právem zuřit a nadávat majiteli.

Naše pravidla vyžadují, aby neslužební zvířata byla umístěna v přepravkách a nerušila ostatní pasažéry,“ řekl mluvčí newyorského metra Shams Tarek. „Co se stalo, je porušením našich pravidel. Označili jsme video pro policii, která dohlíží nad dopravou,“ dodal.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Neasy ( 26. dubna 2018 20:16 )

Přesně. Kráva do něj kope, napadá majitele psa a hystericky řve na metro, ale všichni se teď můžou zbláznit, že ji chytnul za tenisku

Neasy ( 26. dubna 2018 20:11 )

Jako sorry, ale měli by jste si zjistit nějaké informace o celé situaci než vypustíte další hovna do světa. Ano,pes měl mít košík a je jedno co je to za plemeno, ale ta kráva ho neměla kopat a hystericky řvát na metro a pak napadat i majitele psa. Je přece jasný, že pes bude pána bránit. Zase titulek a článek bez všech informací jak se to blesku hodí. Fakt je mi nablití..

Bakakay ( 26. dubna 2018 12:09 )

 Ještě by bylo fajn dodat, že pes seděl na sedadle a "bezbraná cestující" se ho snažila odstrčit na zem. Pes pouze zareagoval. 🤷

dietr ( 26. dubna 2018 11:02 )

Asi ho píchla prstem do oka nebo zatahala za uši, jak se nám snaží tvrdit rodiče dětí napadených psy.

mislivec ( 26. dubna 2018 10:43 )

Stačí pepřák a 10 cm vystřelovák v kapse. Elegantní boj.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud