Známý režisér (†44) zahynul při nehodě autobusu: Kamarád mu poslal do nebe dojemný vzkaz

Autor: shp - 
25. 4. 2018
05:00

Při tragické nehodě autobusu na Slovensku vyhasly dva životy. Jednou z obětí se stal uznávaný režisér Peter Krištúfek (†44). Jeho smrt zasáhla veřejnost i jeho nejbližší. Režisérův dobrý kamarád mu poslal do nebe dojemný vzkaz.

Video Při tragické nehodě autobusu na Slovensku zemřeli dva lidé - TV JOJ
360p
K nehodě došlo v pondělí po třetí hodině odpolední na silnici mezi Banskou Bystricí a Zvolenem. Autobus prudce narazil zezadu do polského kamionu. Toto vozidlo mělo totiž poruchu a jelo příliš pomalu. Tragédie si vyžádala dva mrtvé a dvanáct zraněných. Z toho jsou dvě osoby ve vážném stavu.

Při bouračce zemřel známý slovenský režisér Peter Krištúfek. Čeští diváci znají nejlépe jeho snímek Viditelný svět z roku 2011, ve kterém hráli hlavní role Ivan Trojan a Jana Hlaváčová. Náhlá smrt režiséra zasáhla jeho dobrého kamaráda, který mu poslal velmi srdceryvný vzkaz. Popsal v něm, že se se zemřelým kamarádem mohl nedávno vidět, ale nakonec ho záměrně minul. Teď už se s ním neshledá.

Šel jsi v dálce přede mnou s manželkou a kočárkem po Ventúrské směrem na poslední shromáždění Za slušné Slovensko. Byly jste pohodoví a radostní, a tak jsem si řekl, že nebudu rušit Vaši chvíli, běžet Tě pozdravit…a už se mi to nepodaří…,“ napsal na Facebooku známý slovenský hudebník Daniel Salontay, který je kytaristou skupiny Longitatal.

„Teď přes víkend v Košicích jsme se zase minuli o den. Obdivoval jsem Tvoje tempo ve všem, do čeho ses pustil. Hodně jsi toho stihl a hodně Tě ještě čekalo. V očích mi zůstává Tvoje jasná tvář a úsměv. Jsem smutný a chybíš mi. Jdu si konečně přečíst Šepkáře, snad najdu odpověď na toto, i ten divný pocit, když běžela zpráva o autobusu. Štastou cestu, Petře. Upřímnou soustrast nejbližším,“ dodal.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
tenco ( 25. dubna 2018 07:11 )

Neznám.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud