Smutný konec pátrání: Rapotínského starostu (†66) našli mrtvého

Rapotínského starostu (†66) našli mrtvého
Autor: ČTK ljš - 
16. 4. 2018
10:18

Tragicky skončilo týdenní pátrání po pohřešovaném šestašedesátiletém starostovi Rapotína na Šumpersku Pavlu Žerníčkovi. Muž byl nezvěstný od pondělí minulého týdne, v neděli jej nalezli policisté bez známek života na Rýmařovsku. Muž měl delší dobu zdravotní problémy, kvůli kterým nemohl vykonávat funkci starosty. Okolnosti jeho úmrtí policisté prověřují.

"Muž byl v neděli v odpoledních hodinách nalezen bez známek života v katastru obce Horní Město na Rýmařovsku. V blízkém okolí policisté nalezli také hledané vozidlo. Veškeré okolnosti úmrtí osoby nyní prověřují kriminalisté územního odboru policie Bruntál," uvedla šumperská policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Podle bruntálské policejní mluvčí Pavly Jirouškové byla nařízena soudní pitva. "Kriminalisté se případem intenzivně zabývají, bližší informace zatím nelze sdělit. Byla nařízena soudní pitva k objasnění okolností úmrtí," řekla.

Muž byl nezvěstný od začátku minulého týdne, kdy odjel ze svého trvalého bydliště v osobním autě a od té doby o sobě nepodal zprávu a nebylo možné se s ním spojit. S žádostí o pomoc při pátrání se policisté obrátili na veřejnost ve středu.

 

 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
tomik007 ( 16. dubna 2018 11:26 )

Zrejme usmykan dotacemi

ttom ( 15. dubna 2018 12:10 )

No co já vím, tak měl být zapleten s nějakou mafií a dotace na nějakej nesmyl a začala to šetřit hospodářská kriminálka.

liskabystrouska ( 11. dubna 2018 17:47 )

zdravotni problémy a jel autem ..mozna zkolaboval a někdo ukradl auto a jeho telo nekde vyhodil

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud