Alžbětka (†13) zemřela měsíc po bouračce: Řidič dostal smyk a zabil dvě školačky

Třináctiletá Alžbětka zahynula měsíc po bouračce.
Autor: shp - 
21. 3. 2018
08:32

Ach ne, další malá školačka skončila v nebi. Tragická nehoda, která se stala u Spišské Bystré, má bohužel další oběť. Téměř měsíc po neštěstí zemřela teprve třináctiletá Alžbětka (†13).

Děvčátko podle portálu noviny.sk zemřelo v nemocnici v Martinu. Boj o život sváděla Alžbětka téměř měsíc. Po nehodě byly vážně zraněny dvě děti. Dvanáctiletá Vaneska zemřela minulý týden ve středu.

Osudným dnem pro osadníky se stal 22. únor. Děti kráčející do školy srazil řidič automobilu. „Viděl jsem, jak se hodně točil a bouchl do nich,“ popsal situaci webu jeden z místních obyvatel. Řidič srazil 12 malých školáčků. Podle všeho dostal řidič Jozef K. (66) smyk.

Na základu důkazní situace bylo vůči řidičovi vzneseno obvinění z trestného činu usmrcení a ublížení na zdraví. K vyšetřování přesné příčiny této dopravní nehody byli přibraní i znalci z oboru dopravy a zdravotnictví,“ řekla policejní mluvčí Jana Migaľová.

Havarované vozidlo Opel Astra bylo podle informací z prostředí policie převezeno na expertízu. Osadníci se s nehodou nikdy nesmíří. Jsou zdrceni ztrátou již dvou malých dětí, které měly celý život před sebou.

Video Řidič srazil 12 školáků, Vaneska (†12) už se domů nevrátí - TV JOJ
360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud