Tragický požár na Znojemsku, který zabil tři děti: Matka posílá kritikům drsný vzkaz!

Autor: dce - 
14. 3. 2018
17:51

Matka dětí (†1, †4 a †9), které zahynuly při požáru v obci na Znojemsku, prožívá nejhorší období svého života. Jako by tragédie, která její rodinu postihla, nestačila – musí čelit mnoha útokům na sociálních sítích. Přes rodinného přítele v úterý poslala všem drsný vzkaz!

Pondělní požár v malé obci na Znojemsku zcela zničil život jedné rodiny. Hořet začalo patrně přímo v pokoji, kde spaly tři malé děti, spekuluje se, že na vině je přímotop. Když na místo kolem 4. ráno přijeli hasiči, před domem, ze kterého vycházel černý dým, stáli tři dospělí – děti i nemohoucí prababička zůstaly uvnitř…

Hasičům se podařilo vytáhnout seniorku, která nakonec přežila, i tři děti. Ty ovšem takové štěstí neměly – resuscitace byly marné…

Od prvních chvil čelí matka dětí výrazné kritice, že dětem z domu nepomohla, ačkoliv se sama zachránila. Mnozí komentující na sociálních sítích na ni nevybíravě útočí. Její příbuzní a známí se ji snaží bránit, ale marně. Žena se nakonec právě přes rodinného přítele rozhodla vyjádřit sama.

Dluhy nemáme žádné, dávali jsme dům do kupy pomalu, příští týden měl přijet elektrikář dělat elektriku, není vám to blbé? Já se snažila děti vytáhnout, ale nešlo to. Plameny byly všude, kouř dusivý, ani hasiči v maskách tam nemohli jít!“ vysvětluje žena.

„První příspěvek, co vůbec píšu. Jsem v háji úplně, včera jsem tomu pořád nemohla uvěřit, že jsem o ně přišla! Bohužel to zlý sen nebyl! Dnes jsem se zhroutila. Byla jsem u psychologa, mám v sobě antidepresiva a uklidňovací léky. Proto jsem vůbec schopná něco napsat. Nevíte vůbec nic. Nehodnoťte, co neznáte. Jsem zvědavá, až jednou se stane vám nějaká tragédie!“ rozčiluje se na Facebooku.

„Teď je vše pryč! Teď teprve nic nemám! Přišla jsem o všechno! Přišla jsem o své děti, co pro mě byly vším. Jděte k čertu! Matka dětí,“ napsala žena z profilu pana Petra.

Video Kamarádi matky mrtvých dětí (†9, †4 a †1) přijeli na místo tragédie. - Zdeněk Matyáš, blesk.cz
1080p 720p 360p

Doporučujeme
DiskuzeABC ( 17. března 2018 00:45 )

 Kolik let je tyhle povedeny matince???

petrmetr ( 15. března 2018 12:18 )

bestie jedna !!!

Diggy ( 15. března 2018 03:15 )

 Ani tu jeji diskusy nemaji celou co psala,psala i ze kdyby meli dluhy,tak by si nemohla dovolit zaplatit pro nejstarsi dceru vylet s ni do Parize. Hm,zajimave.

Diggy ( 15. března 2018 03:00 )

 Kdyby mi umreli deti,a keste k tomu tri,urcite bych mela silu nato si dodelat autoskolu. Bud je to fetka,nebo ji chybi kus mozku

Emily148 ( 15. března 2018 02:27 )

 Z azylu jí vyhodili .A taky nechápu sociálku ,deti jí chteli odebrat ,v tom baráku nebyli pro ne podmínky ,tak proc to neudelali .Navic ji sociálka dala mesic na opravu místnosti.citace matky (to bych radši spálila dům,než aby mi je vzali ) taky neco k zamyšlení.R.I.P.(dětičky)

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud