Tělo svého nevlastního syna (†8) měla v kufru: Zabila i svou 4letou dceru?! Policie případ mrtvé holčičky znovu otevřela

Autor: ana - 
14. 3. 2018
05:00

Gabriel (†8), který zmizel před čtrnácti dny blízko španělské obce Rodalquilar, jihošpanělské provincie Almeria byl nalezen mrtev v kufru auta své macechy Any Julie. Tu vyšetřovatelé vyslýchají. Pátrají po motivu. Znovu otevřeli i případ její mrtvé dcery.

Malá dcerka (†4) zemřela v roce 1996 za nejasných okolností. Podle prvotní verze měla holčička vypadnout z okna. Tehdy bylo Aně Julii původem z Dominikánské republiky jednadvacet let a žila ve městě Burgos. Vyšetřovatelé případ uzavřeli jako nešťastnou nehodu.

Španělský ministr chce přezkoumání

Ministr vnitra Juan Ignacio Zoido potvrdil na pondělní tiskové konferenci, že v době úmrtí dcery Any Julie nebylo žádné podezření ze spáchání zločinu. Dívenka tehdy vypadla ze sedmého patra rezidence Camino Casa La Vega. „Tehdy soud odmítl případ řešit, nyní musíme vědět, co se tehdy přesně stalo,“ sdělil Ignacio Zoido.

Ana Julie tehdy bydlela se svým bývalým mužem a třemi dětmi. Další její dvě dcery žijí právě s bývalým manželem, nevlastním otcem dívek. „Tehdy jsem vstal a šel se na ni podívat do pokojíčku. Nebyla tam. Odešel jsem do herny, kde jsem uviděl otevřené okno. Když jsem z něho vykouknul, uviděl jsem ji ležet dole na zemi,“ řekl tehdy adoptivní otec.

Podivné okolnosti pádu

Policie nyní hledá nové informace k případu. V případě nových důkazů je připravena obnovit vyšetřování.  Původní spisy říkají, že Ana Julie v době nehody nebyla doma. Sousedé však poukazovali na fakt, že holčička se na vysoké okno rozhodně sama nedostala.  

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud