Neobvyklé přepadení banky v Argentině: Za přepážku skočil vozíčkář

Autor: ana - 
16. 3. 2018
23:01

Světlo světa spatřily šokující záběry z roku 2015 z Argentiny. Je na nich vidět scéna jako vystřižená z akčního zlodějského filmu Dannyho parťáci. Tři zločinci vstupují do banky v přestrojení za náhodné kolemjdoucí, kteří pomáhají vozíčkáři. Bankovní pracovníci však brzy zjistí, jak se mýlili.

Dva muži ochotně pomáhají nemohoucímu na invalidním vozíčku. Otevírají mu dveře, pomáhají mu do schodů a aktivně ho dovážejí blízko přepážky. V ten moment invalida vyskočí z křesla. Přepadení začalo!

Dvacet let v chládku

Do banky Rosario ve městě Santa Fe okamžitě vrazil i čtvrtý muž se zbraní. Každý ze zlodějů si hlídal své přidělené místo. Popadli bankovní úřednici a donutili jí otevřít sejf. Z banky si odnesli v přepočtu něco málo přes 300 tisíc. Brzy jsou však dopadeni.

Video Neobvyklé přepadení banky v Argentině: Za přepážku skočil vozíčkář. 
360p

Čtveřice totiž naskákala do auta Ford Focus a vydala se na útěk. Po dvaceti minutách je muži zákona dohonili. Skupinka byla obviněná z ozbrojeného přepadení. Státní zástupce bojuje za nejtvrdší trest. Pachatele chce poslat do chládku na dvacet let. Soud začal v pondělí. Rozsudek by mohl padnout již v pátek.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
pepsl ( 17. března 2018 05:47 )

Nebyl ten vozíčkář Čech vyléčený Drábkovo- Kalouskovou reformou zdravotnictví?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud