Vadala se s Ficovou Máriou na svých polnostech předváděl! Místo svatby pak zmizela

Autor: ana - 
13. 3. 2018
05:13

Italský „farmář“ Antonino Vadala (48), který má podle zavražděného slovenského novináře Jána Kuciaka vazby na italskou mafii, se s Ficovou bývalou asistentkou Márií Troškovou po svých polnostech procházel jako pán. Alespoň takto se o jeho chování rozpovídali místní farmáři, kteří byli doslova přinuceni své pozemky vykutálené italské partičce prodat.

Farmáři na východě Slovenska promluvili. Pro deník Čas.sk se rozpovídal jeden z pronajímatelů půdy. Ze strachu o své zdraví si přál zachovat anonymitu. Prozradil, že v okolí Trebišova fungoval několik let italský zemědělský monopol. Půdu pro své podnikání později skupoval Vadala a jeho rodina.

Italové neumí farmařit

Povedenou partičku z Itálie zde znají dobře. Trebišov a jeho půda patřila dvěma bratrancům Antonina Vadala a Carminemu Cinnantemu, italskému podnikateli z obce Michalovce. Italové majitelům půdy během mnoha let údajně dlužili peníze na nájmu. Mnozí se tak bez jasného odůvodnění své půdy zřekli.

Farmář Juraj Koscelanský z Trebišova (79) tak však neučinil: „Pronajal jsem jim půdu, tři hektary. Když neplatili, okamžitě jsem trval na zrušení nájemní smlouvy. Bylo nás více. Věc jsme dali k soudu, u kterého jsme vyhráli. Italové nám tak museli sumu za pronájem proplatit.“ Následně půdu pronajal právě Vadalovi. Ten už prý platil. Slovenskou půdu však podle jeho slov zdevastovali.

Láska jako trám

Do Dvorianok, kde Vadala vlastnil hospodářský dvůr i půdu, pravidelně jezdil i s Márií Troškovou. Místní mu zde neřekli jinak než Nino. „Procházel se s ní, každý čekal, kdy bude svatba, kdy budou zásnuby. Určitě to nebyl vztah mezi bratrem a sestrou, jak tvrdil. Majka byla jeho přítelkyní, najednou zmizela,“ řekl jeden z jeho zaměstnanců.

Někteří lidé mají jasno. Vadala se v rozhovoru pro TV JOJ vztekal, že je mafiánem nazýván až nyní. „Na Slovensku jsem přečkal čtyři vlády. Předtím nikdo neviděl, že tu žiji a funguji,“ zlobil se Vadala. Stejně podrážděně se vyjádřil i k jejich vztahu s Troškovou. „S Troškovou jsme byli jako sestra a bratr!“

Máma bývalé státní rádkyně se však jasně rozhovořila o jejich lásce. „Byli do sebe zamilovaní, chtěli se vzít. Rozešli se náhle a od té doby, co si našel Italku, už s ním nekomunikovala,“ prozradila matka Márii, Mária Trošková.

Vše o vraždě novináře Jána Kuciaka čtěte zde >>>

Poslední článek Jána Kuciaka o propojení italské mafie a slovenské politky najdete zde >>>

Doporučujeme
obcane ( 13. března 2018 10:34 )

Soros a barevné revoluce…7. Březen, 2018 http://olser.cz/12613/soros-a-barevne-revoluce/ když Ficova vláda vyšetřuje korupci a zjistila ,že lichvář Sorosův Kiska je korupčník,,Matovič krátil daně ,tak opozice mečí ,že vláda zneužívá svou moc, a když havlofašisti ,pučisti USA ,EU zavraždí Kuciaka a jeho ženu tak mečí o zločinu na Slovensku? důkazy proč jde na Slovensku o připravený státní převrat :ohrožení bezpečnosti země, násilný puč okamžitě po politické vraždě Kuciaka a jeho ženy ...soustředený útok téměř všech novinářů ,všech masmedií......okamžitě zorganizovány pochody majdanistů .......mezinárodně v pochod v čr, v kanadě atd.... okamžitě útoky globalfašistických mafiánských politiků jako matovič, sulík,kiska, atd.... ......požadovánní demise vlády Kiskou poté co se sešel s organizátorem teirorstů Sorosem,.... požadavek mafiánů globálfašistů mna odsoupení vlády .... zapojení neziskovek placených CIA ,USA , ..... od roku 1992 bylo zavražděno přes tisíc novinářů po celém světě a nikde se takové komedie nekonaly, na Maltě byla před mesícem zavražděna novinářka kvůli panama papers ...kvůli tomu samému co kuciak .......a žádné převraty se nekonaly , panama papers je tunelování daní do danových rájů které je tolerováno vysokopříjmovým, miliardářům a podnikatelských zlodějům tímto zrůdným zločineckým systémem, kapitalismem řešení:FICO by měl využít krize aměl by povyhazovat všechny globalfašisty ze SMERU,sluníčkáře a podobnou chamrad + okamžitě ukončení státního sponzorinku neziskovek napojených na zahraničí + okamžite začít vyšetřování státního převratu +tresty za vlastizradu pro mafiánské politiky napojené na cizí státy

divisprokop ( 13. března 2018 05:26 )

To je zase nadpis

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud