Žena z Litoměřic zkolabovala v jídelně, kde byli i strážníci: Rychlou pomocí jí zachránili život

Autor: dce - 
9. 3. 2018
18:32

Veliké štěstí měla žena z Litoměřic. Na obědě v místní jídelně se jí udělalo zle a zkolabovala. Naštěstí byli poblíž strážníci městské policie, kteří jí včasnou pomocí zachránili život.

Žena zkolabovala ve středu v centrální školní jídelně v Litoměřicích. Měla velké štěstí, že na oběd sem zrovna zašli i dva městští strážníci Jan Šimáček a Daniel Syndula. Z vedlejší místnosti jídelny zaslechli křik a hned zjišťovali, co se děje.

„Lidé křičeli, ať někdo zavolá záchranku. To jsme hned udělali. Žena byla bez kyslíku, snažili jsme se uvolnit dýchací cesty, ale nešlo to,“ vyprávějí oba strážníci. Jan Šimáček zahájil masáž srdce podle pokynů, které jeho kolegovi dávala operátorka linky záchranné služby.

„Ženu se po několika minutách podařilo přivést znovu k vědomí a začala dýchat. V té chvíli už dorazili záchranáři a na místě ji ošetřili a odvezli do litoměřické nemocnice,“ uvedla mluvčí městské policie Michaela Bubeníčková.

„Byla to naše první zkušenost s oživováním. Jsme moc rádi, že dopadla dobře,“ dodali strážníci, kteří na místě poskytli i podporu dceři resuscitované ženy.

Doporučujeme
tomik007 ( 9. března 2018 20:29 )

Asi nejake kostelecke lahudky

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud