Lvice zaútočila na malou holčičku: Kvůli sponce s motýlkem!

Lvice. Ilustrační foto
Autor: ana - 
9. 3. 2018
19:47

Lvice, která sloužila jako atrakce pro děti před obchodním centrem Oasis ve městě Džidda v Saúdské Arábii, zaútočila na malou holčičku. Podle svědků celého incidentu za vše může dívčina barevná sponka ve tvaru motýlka.

Několik dítek pobíhalo uvnitř klece, ve kterém byla lvice během festivalu Jeddah umístěna. Hra se najednou změnila v drama. Mladá lvice se zaměřila na malou dívčinu. Zřejmě se jí zalíbila její barevná sponečka, po které šla. Na pomoc přispěchaly desítky přihlížejících.

Odborníci se pod videem dohadují nad nápadem, který dovolil volné pobíhání dítek uvnitř výběhu. Oponují, že ačkoliv měla šelma pouze šest měsíců, pořád je to nebezpečné zvíře.

Video Útok lvice 
360p

Saúdové se hájí. Údajně to patří k tradičním oslavám již zmíněného svátku. K dívce po napadení přiběhl cvičitel, který se několik minut snažil šelmu od dítka odtrhnout. Po pár chvílích se mu to podařilo.

Dívenka naštěstí nebyla při útoku zraněna, stejně jako zvíře, které jen přišlo o dráp. Úřady v Džiddě ale festival pozastavily. 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud