Agent FBI zabil sebe i svou manželku: Zabíjel kvůli rozvodu

Autor: ana - 
8. 3. 2018
19:33

David Raynor (†52), veterán FBI, zřejmě neusnesl touhu své manželky Donny Fisher (†54) po svobodě. Po rozvodovém stání ji bez milosti popravil. Svůj čin však psychicky nezvládl a spáchal sebevraždu. Rodina, kolegové i přátelé obou manželů jsou zdrceni. FBI se k případu vyjádřila jen stroze.

Dům v americkém Marylandu je stále obklopený kriminalisty, kteří se snaží pochopit, proč muselo k tak obrovské tragédii dojít. Předevčírem zde došlo k brutální vraždě, kterou má na svědomí bývalý agent FBI. Ten nyní pracoval jako pracovník imigračního oddělení v Baltimoru.

Manželka toužila po rozvodu

Donna před několika měsíci požádala místní úřady o rozvod. Důvod jejího počínání není znám. Podle blízkých přátel nebyla jednoduše šťastná. To se však jejímu muži zřejmě nelíbilo. Jen pár hodin před vraždou za sebou měli rozvodové slyšení.

K události došlo v odpoledních hodinách. Na linku 911 volala jen pár minut před smrtí, že jí její manžel vyhrožuje nožem. Policie vyrazila na místo. Přijeli však pozdě.

Tělo za domem

David ležel před domem s několika bodnými ranami. Tělo jeho manželky našli několik desítek metrů od domu. Vše nasvědčuje tomu, že ji agent FBI dlouho naháněl, než ji ubodal k smrti. Poté se vrátil k domu, kde se několikrát sám bodl.

Lékař mohl už jen konstatovat smrt. Rozvod měl proběhnout v těchto dnech. Mluvčí FBI Dave Fitz potvrdil, že Raynor byl zvláštním agentem od roku 1996.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
tomik007 ( 9. března 2018 00:20 )

A staczilo kdyby mu nasypala do misky viagra

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud