Krutá matka (35) po hádce s exmanželem vyhodila svého syna (4) oknem ze třetího patra!

Autor: csk - 
28. 2. 2018
20:51

Jen těžko uvěřitelná nehoda se stala ve městě Wugang v jižní Číně. Pětatřicetiletá žena kvůli hádce s exmanželem ve vzteku vyhodila jejich čtyřletého synka ze třetího patra!

Paní Zhangová (35) se ubytovala se svými dvěma syny v hotelovém pokoji jen den po rozvodu s manželem. Podle informací policie byla žena nespokojená s rozhodnutím soudu, který stanovil, že staršího syna ve věku šesti let bude mít v péči Zhangová. Otec se měl nadále starat o mladšího z chlapců. S rozsudkem souhlasili oba manželé.

V sobotu dopoledne volala z pokoje exmanželovi s žádostí o ponechání si obou dětí. Manžel její požadavek odmítl s tím, že by se rád staral alespoň o svého mladšího syna tak, jak se dříve dohodli. Argumenty muže ženu natolik rozlítily, že neváhala, chlapečka popadla a vyhodila ho ven z okna s tím, že když ho nemůže mít ona, tak nikdo.

Naštěstí byla s dětmi ubytována jen ve třetím patře. Nicméně chlapec spadl z výšky takřka deset metrů a po pádu si těžce poranil hlavu. Díky šťastné náhodě dopadl na polystyrenovou bednu s hnojem. Pokud by hlavou dopadl přímo na beton, mohly být následky fatální. Chlapec byl okamžitě převezen do nemocnice a je ve stabilizovaném stavu. Policie krutou matku obžalovala z úmyslného ublížení na zdraví.

VIDEO: Čtyřletý Adriánek vypadl z okna čtvrtého patra!

Video Adriánek (4) vypadl ze čtvrtého patra. - TV JOJ
360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
zwil ( 28. února 2018 21:29 )

Naštěstí byla s dětmi ubytována jen ve třetím patře...kur.va, to je štěstí jak svi.ň...bože, co za sráč.e plodí tyto sračk.y...takové štěstí by si měl taky zkusit, bez toho hnoje, ovšem...štěstí by bylo, kdyby bydlela ve sklepě...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud