Ničivý požár ve Zlíně: Tři auta v plamenech a škoda stovky tisíc korun

Autor: ČTK - 
25. 2. 2018
17:59

Škodu 400.000 korun způsobil požár, který zasáhl dnes kolem poledne tři osobní auta ve Zlíně. Na parkovišti u bytového domu začalo nejprve hořet osobní auto Fiat, oheň poté zasáhl i další dva vozy. Příčinou požáru byla technická závada na fiatu, řekl ČTK mluvčí hasičů Roman Žemlička.

Oheň likvidovaly na parkovišti Valachův žleb na sídlišti Jižní Svahy II dvě jednotky hasičů. "Při příjezdu hasiči zjistili, že nehoří jeden, ale tři osobní automobily. Ještě před příjezdem hasičů použila policejní hlídka práškový hasicí přístroj, aby omezila šíření plamenů. Požár ale uhasili až hasiči s dvěma vysokotlakými proudy vody," uvedl mluvčí.

Podle vyšetřovatele hasičů osobní automobil značky Fiat začal hořet na parkovišti u bytového domu do pěti minut poté, co jej řidič zaparkoval. Auta stála blízko u sebe, plameny proto přeskočily na sousední zaparkované automobily značky Volkswagen a Subaru. Rychlým zásahem byly uchráněny další zaparkované vozy podle předběžného odhadu v hodnotě půl milionu korun, doplnil Žemlička.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud