Jana souložila s přítelem před plačící dcerou (3). Sex vysílali na internet

Autor: shp - 
20. 2. 2018
16:42

Chtěli se předvádět, ale nedávali vůbec pozor. Rodiče Jana Lonova (23) a Nikolaj Kostěněvsky (32) z ruské Jaroslavle divoce souložili před webovou kamerou, která jejich sexuální radovánky přenášela po celém světě. Nevšimli si však, že do místnosti vešla jejich dcera, která soulož viděla na vlastní oči.

Dceru Jany a Nikolaje již rodičům dočasně odebraly ruské úřady. Umístily ji do nemocnice, kde podstoupila sérii psychologických i fyzických vyšetření. Soud pak rozhodne, zda dítě bude nezodpovědnému páru sebráno nadobro.

Zdraví dítěte je v pořádku. Doktoři a psychologové s ní pracují. Psychologové zjistí, zda šlo o ojedinělý případ, nebo zda byla dívka podobnému chování již vystavena,“ prohlásil dětský ombudsman Michajl Krupin.

Jana a Nikolaj sice nesouložili před svým dítětem záměrně, ale byli nepozorní a mohli ovlivnit psychiku nebohé holčičky, která si není schopná uvědomit, co se děje. Případ pobouřil konzervativní ruskou veřejnost.

Na záznamu je totiž vidět, že jakmile pár ukončí své sexuální radovánky, uplakané dítě říká: „Zítra přijde moje babička Polina. Řeknu jí všechno.“ Kromě zbavení péče mohou Jana a Nikolaj skončit dokonce i na několik let ve vězení.

Video Jana měla sex s přítelem před zraky plačící dcery (3). - VKontakte.ru
720p 360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
fandasever ( 20. února 2018 19:43 )

Myslím si že jsi o nic nepřišel

starypes ( 20. února 2018 17:47 )

No jo, některé kurvy jsou fšecky stejné!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud