Další mrtvá školačka: Saša (†15) se oběsila na žebřinách v tělocvičně!

Autor: ljš - 
10. 2. 2018
18:13

Slovenskem otřásla během pár hodin už druhá smrt mladé dívky. Poté, co policisté našli zastřelenou čtrnáctiletou Karolínu, objevili v tělocvičně jedné z bratislavských škol oběšenou patnáctiletou Alexandru.

Policisté do soukromé školy ve slovenské metropoli vyjeli v pátek kolem šesté hodiny večer. "Po příchodu zjistili, že na uvedeném místě se na žebřinách v tělocvičně nachází oběšené tělo ženy bez známek života," řekla policejní mluvčí serveru Topky.sk.

Mrtvou je teprve patnáctiletá Alexandra, která si zřejmě vzala život sama. Soudní lékař totiž cizí zavinění na místě vyloučil. Přesnou příčinu úmrtí však určí teprve soudní pitva. Kriminalisté také šetří, co dívenku k sebevraždě dohnalo a jak mohla být ve škole v tak pozdních hodinách.

Jen o pár dní dříve spáchala v Popradu sebevraždu o rok mladší Karolína, která zmizela ve středu. Její tělo bylo nalezeno se střelnou ranou v těle jen pár hodin před nalezením Saši.

Doporučujeme
moiaza ( 11. února 2018 08:32 )

Dneska mladým stačí k sebevraždě třeba jen to, že spolužák má lepší tablet, nebo chytřejší teefon. Zdegenerovaná Havlová mládež. Tablety a telefony mají pro ně daleko větší cenu, než kamarádi a rodiče.

petrmetr ( 11. února 2018 07:16 )

tak tak udelali to zkratka

prycsnima ( 11. února 2018 00:31 )

 Zapomèla to dát na živo na fejsblbu. Doj ebaná mobilama zdegenerovaná generace.

zkratik ( 10. února 2018 23:15 )

na Slovensku vypukla epidemie

carmin ( 10. února 2018 23:02 )

nakonec se ukáže ,že ji oběsili její demokratičtí přátelé a tuto zábavu si natočili na mobil,jako ten beztrestný cikánský gang na lounsku pravda a láska

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud