4 rozpory ve výpovědi proti Tereze! Chce ji Simona potopit?

 • Autor: Ivan D. Hladík - 
  24. 1. 2018
  10:49

  Doplatila na naivitu, způsob života, nebo chtivost po penězích? Pašeračka Tereza H. (21), která byla na letišti v Pákistánu zadržena s devíti kily heroinu, čeká na soud v tamní vazbě. O případu i o Tereze mluví s médii jediný člověk – Simona H. (23). A její slova jsou plná nejasností a protimluvů!

   

 • 1.Čtyři otazníky

  Jak Tereza H. žila? Vydělávala si focením a jako společnice, jak tvrdí její nejlepší kamarádka Simona H. (23)? Ta o společné práci poskytla několik rozhovorů, ty jsou však plné rozporů. Už jen v hodnocení stavu Terezy po zatčení nemá jasno... 17. ledna prohlásila pro Blesk: „Myslím, že to Tereza nese docela dobře a čeká, až ji někdo vysvobodí. Určitě se nehroutí.“ A o čtyři dny své vyjádření upravuje: „Já si myslím, že to prožívá hodně špatně... Jak jsem viděla ty videa, tak si myslím, že je na tom teď hodně zle,“ řekla v pořadu 168 hodin. Netají se tím, že se chce svým vyjadřováním ke kauze zviditelnit. Podívejte se, co říká o případu a co vše »nesedí«.

  Terezu H. v současné době drží Pákistánci ve vazbě.

 • 2.Chce Tereze pomoci, nebo ji »potopit«?

  11. ledna: „Teď jí chci pomoci, nevím pořádně ale jak. Pošlu peníze,“ řekla Simona H. pro MF Dnes. 17. ledna: „Už se jí neozvu. Pokud se ozve ona, tak jí odpovím. Ale to, co se stalo, zatížilo celou mou rodinu,“ řekla pro Blesk.

  Simona H. poskytla Blesku exkluzivní rozhovor.

 • 3.Fotily za 200 tisíc erotiku, nebo ne?

  17. ledna: „Fotily jsme spodní prádlo. A v těch jejich hábitech, v jejich pákistánském oblečení. Nahaté ne, je to arabská země,“ popisovala Simona H. Blesku a chlubila se i vydělanou částkou: „Já jsem dostala dvě stě tisíc korun. Já tam byla jen jednou. Jestli Tereza dostala jednou dvě stě tisíc, a jindy třeba osmdesát, to nevím.“ 21. ledna: „Tak samozřejmě to bylo spojené s erotikou...“ opět upravila po pěti dnech své vyjádření.

  Simona H., kamarádka Terezy zadržené v Pákistánu s kufrem drog

 • 4.Kdo je tajemný muž v pozadí?

  17. ledna: Simona H. mluví v rozhovoru pro Blesk o tajemném muži v pozadí jménem Tárik. „Neznám ho. Jen přes ni, ona s ním byla v kontaktu, já o něm nic nevím.“

  21. ledna: Z Tárika se po pěti dnech stává náhle Khalid. Takhle začala muže v pozadí označovat v pořadu 168 hodin v ČT. „Ona ho vždycky nazývala pod jménem Khalid. Ona vždycky: »Khalid volal to a to«, »Můj šéf nám domluví focení v Pákistánu«.“

  „Kdo přesně tu byl zatčený?“ ptá se jeden z uživatelů Twitteru.

 • 5.Jezdily do Pákistánu pravidelně?

  11. ledna: „O jejích cestách jsem věděla, já bych nikdy do takových zemí, jako je Pákistán, neletěla,“ tvrdila MF Dnes. 17. ledna: Po několika dnech už pro Blesk popisuje, že tam byla taky... „O Pákistánu mi říkala. Ale podrobnosti nevím, nechci lhát, mohlo to být třikrát, desetkrát... Já jsem tam byla jednou, asi tři týdny před Terezou...“

  Překvapení a pak slzy: Celníci na videu tahají z Terezina kufru drogy, ona jen pláče.

 • 6.Video ze zadržení Terezy H. v Pákistánu obletělo svět.

  Video ze zadržení Terezy H. v Pákistánu obletělo svět.Video ze zadržení Terezy H. v Pákistánu obletělo svět. | 

Doporučujeme
stekajicikocka ( 13. července 2018 15:27 )

Skutečná krása je vždy přirozená,ale v dnešní době to hodně plete. A je to v zájmu komerce, na "kráse" se opravdu dobře vydělává.

Krysinka ( 24. ledna 2018 22:38 )

Škoda krásné, mladé dívky.Lituji rodiče

sama05 ( 24. ledna 2018 17:08 )

oprava..samozrejme melo byt zrejme ..to se deje v tom mem zapalu pro vec

tomik007 ( 24. ledna 2018 16:02 )

DEVCICE, Uherské Hradište je na Vas HRDE !!!

sama05 ( 24. ledna 2018 14:04 )

SAMOZREJMNE,ZE JI CHCE TA SIMONA POTOPIT ------------------------------------------------- ji zrejmne jeste nedoslo diky jejimu nizkemu intelektu,ze se topit bude ona sama!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud