Pákistánci se bouří kvůli zadržení pašeračky Terezy: Padají tučné odměny | Blesk.cz

Pákistánci se bouří kvůli zadržení pašeračky Terezy: Padají tučné odměny

Autor: lm - 
19. 1. 2018
12:33

Za zadržení Terezy dostanou tučné odměny. Pákistánská celní správa přislíbila peníze týmu, který Češku s devíti kilogramy heroinu odhalil a zatknul. Veřejnost se ale do policie pustila za jejich nemístné fotky s pohlednou blondýnkou.

Tereza H. (21) byla zadržena na mezinárodním letišti v Láhauru při pokusu propašovat devět kilo heroinu v kufru. Namířeno měla přes Spojené arabské emiráty do Irska. Odhalili ji příslušníci pákistánské celní správy. Vedení je za to podle pákistánského webu Customs Today pochválilo a oznámilo, že dostanou odměnu.

Veřejnost má na práci pákistánské policie ale trochu jiný názor. Před pár dny se lidé na sociálních sítích podivovali nad skupinovou fotkou Terezy s vysokými úředníky pákistánské celní správy a Federální vyšetřovací agentury. Dívka je na ní bez pout, usmívá se a pózuje. „Kdo přesně tu byl zatčený?“ ptal se jeden z uživatelů na Twitteru. Navíc to vypadá, že se Češce dostává po zatčení nadstandardní péče a k dispozici má i svůj telefon.

Video Šok a slzy: Uniklo video ze zadržení Terezy v Pákistánu. Celníci tahají drogy z kufru. - youtube.com
720p 360p

O její případ se přetahují hned tři bezpečnostní složky. Protidrogový útvar, letištní policie a celníci si mezi sebou vyměňují oficiální dopisy a dohadují se, kdo by měl vést vyšetřování. Celníci údajně prozatím odmítají Terezu jinému oddělení předat.

Video Simona H. o zadržené Tereze: Je v klidu a čeká na pomoc! Od koho? - Petr Macek, Lukáš Červený
1080p 720p 360p

Doporučujeme
hadraplan ( 28. ledna 2018 09:57 )

Tvoje fotka bude vystavena na hajzlu v Pekingu

karlos107 ( 23. ledna 2018 05:13 )

Ty hlupáku už to nehul demmente ... když nevíš tak raděj drž hubu ***tí hlavo ...Slovanská epopej je vystavena v Japonsku oslíí hlavo. Hlavně že bliješ na diskusích.

5vceskychnastole ( 20. ledna 2018 01:22 )

Už se soudruh Zeman rozhodl, zda korunovační klenoty věnuje Putinovi nebo Babišovi? Muchova plátna Slovanská epopej už jsou v Číně (když má mandát z přímé volby, tak může rozhodovat nejen o imigrantech, ale i o nějakých malbách, že?)

sama05 ( 19. ledna 2018 23:44 )

absolutni souhlas

rudne ( 19. ledna 2018 22:02 )

Nebezpečí jste tady akorát Vy a Vaše IQ které uráží bublající bahno!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud