O pašeračku Terezu (21) se v Pákistánu perou! Chtějí ji získat hned tři vyšetřovatelé

Autor: pom,jad,shp - 
16. 1. 2018
07:02

Protidrogový útvar (1NF), letištní policie a celníci. Tyto tři bezpečnostní složky svádějí v Pákistánu o vyšetřování luxusní prostitutky Terezy H. (21) lítý boj. „Měli by zasáhnout šéfové,“ říká bezpečnostní expert Andor Šándor. Češka byla zadržena v Pákistánu s 9 kilogramy heroinu, které se snažila vyvézt ze země.

Zatímco ANF a letištní policie kvůli vyšetřování o modelku tvrdě bojují, celníci údajně nejsou připraveni Terezu jinému oddělení předat. Válka o ni došla tak daleko, že si jednotlivé útvary posílají mezi sebou oficiální dopisy. Podle zákona má na zadržení a vyšetřování Terezy právo protidrogové oddělení.

„Je to logické. Běží tam zřejmě nějaká utajená akce, poté, co ona začala mluvit, tak proběhlo nějaké zatýkání a je logické, že pokud jde o drogy, tak celou záležitost by mělo řešit protidrogové. Divné ale je, že do toho nezasáhne někdo, kdo velí bezpečnostním složkám,“ řekl Blesku bezpečnostní expert.

Video Šok a slzy: Uniklo video ze zadržení Terezy v Pákistánu. Celníci tahají drogy z kufru - youtube.com

Úředníci dokonce pátrají po právních možnostech, kdo může vyhrát a opatrovnictví nad Terezou získat, a veškerou další práci ve svých útvarech nechávají ležet ladem. Kdo tak bude vyšetřovat případ české pašeračky Terezy, je dosud nejasné. Případ strhl v Česku velkou vlnu pozornosti. Tereza nejdříve tvrdila, že neví, jak se jí drogy do zavazadla dostaly.

Pak ale šla s pravdou ven. „Poprvé mi dali do kufru tři nějaké sošky, že jsou to dárky. Nevěděla jsem, že tam něco je. Podruhé už jsem to věděla, ale měla to být tráva. Potřetí a počtvrté už mi vyhrožovali. Řekli ale, že to je něco, z čeho se drogy teprve udělají, ne že to je heroin. Ani že je toho tolik,“ vypověděla lámanou angličtinou. Češce hrozí v Pákistánu za pašování drog teoreticky doživotí i trest smrti.

Doporučujeme
taktone ( 17. ledna 2018 08:59 )

Evenko jak chceš můžeš té své kámošce posílat balíčky do Pakistánu stydět se má čubka né slušný člověk, kterého by ani nenapadlo jet mezi čmoudy

zacotomame ( 16. ledna 2018 19:25 )

Kup si pořádnej matroš a nehul to svinstvo.

zacotomame ( 16. ledna 2018 19:23 )

Pokud bude dělat to co píšeš, nikdy ji nepustěj. Proč by se měli připravit o luxusní escort zadarmo?

kristinn ( 16. ledna 2018 18:55 )

Evenka, za čo by sme sa mali hanbiť? Keď bude niekto chcieť brať drogy a nedostane sa k nim, tak sa môže aj rozdrapiť. To, že si zarábala kur*vením, mi nevadí, bolo to jej rozhodnutie, pri ňom ohrozila obrábačov pohlavnými chorobami, ale pašovaním drog ničila životy aj úplne nevinných ľudí, ktorí trpia pre drogovo závislých! Aj ty si jedna z nich, keď sa jej tak zastávaš??? Som zvedavá, keby si mala dcéru, alebo syna a dal by sa na toto svinstvo, akoby si chválila všetkých, čo majú niečo spoločné s drogami!Chvála Bohu, že také deti nemám a modlím sa za to, aby to tak ostalo, lebo v dnešnej dobe si človek nemôže byť istý vôbec ničím. Príde nejaká svi*ňa v ľudskej koži, naväzujúca na pašerákov, dealerov a môže byť problém na svete, lebo sa snažia čo najviac ľudí nalákať a ponúkajú aj zadarmo...

kajman1 ( 16. ledna 2018 16:25 )

Ted je ještě jak štak upravena vlasy na barvení no co bude za měsíc pul rok.tuctový bila holka.bez mejkapu semínek. Bude rada když se čas od času muže umit

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud