Detektiva, který hledal Maddie, našli mrtvého ve zkrvaveném domě: Rodinu prý jen obíral o peníze

Autor: dce - 
14. 1. 2018
07:10

Detektiva Kevina Halligena (†56) našli mrtvého v domě jeho přítelkyně. Interiér domu byl údajně doslova pokrytý jeho krví a policisté smrt prověřují jako podezřelou. Hallingen v minulosti vyšetřoval zmizení Maddie McCann, ale byl později obviněn, že z rodiny pouze tahal peníze, aby mohl financovat svůj nákladný životní styl.

Kevin Halligen se na veřejnosti prezentoval jako detektiv stylu špiona Jamese Bonda. V roce 2008 pátral i po malé Madeleine McCann, která zmizela rok předtím z dovolené s rodiči v Portugalsku. Tehdy jí byly téměř 4 roky.

Zprvu byli Kate a Gerry McCann detektivem uneseni – sliboval jim hory doly, ale po roce se ukázalo, že si jen vymýšlel. Rodina mu na hledání jejich dcery dala v přepočtu zhruba 9 milionů korun, on jimi ale patrně jen „živil“ svůj přepychový životní styl.

Halligenovo tělo bylo nalezeno v domě jeho přítelkyně v tratolišti krve. Ta byla údajně i všude po domě. Ačkoliv policisté jeho smrt vyšetřují jako podezřelou, jeho kolega má pro krví zaneřáděný dům jednoduché vysvětlení. Podle něj byl Halligen vášnivý fanoušek alkoholu a opilý často padal.

Advokát Tim Craig-Harvey, který hájil zájmy rodiny v případu proti Halligenovi, věc okomentoval slovy: „Ty jeho lži a alkohol ho konečně dohnaly.“

Maddie McCann zmizela již v roce 2007. Od té doby se neobjevila jediná reálná stopa, která by naznačila, co se s dívenkou stalo. Pátrání ovšem dál pokračuje.

Doporučujeme
mrdounberlusconi ( 14. ledna 2018 19:06 )

a jeji rodice jsou taky paraziti nechali je o samote ...

Rakosnick ( 14. ledna 2018 18:08 )

dobře že ho zabili byl to stejně jenom parazit co parazitoval nad jejich neštěstím.. mimochodem stačí trochu googlit a najdete kdo za únos te holčičky stojí.. bratři podestovi nebo dejte do google pizzagate.. uvidíte co to je za monstra

petrmetr ( 14. ledna 2018 12:59 )

NEVIM JISTE ..ALE JE TO MOZNY PROTO HO ZABILI

balika ( 14. ledna 2018 08:46 )

Je to ten detektiv, co přišel na to, že Maddie nikdo neunesl, ale je mrtvá a mají v tom prsty její rodiče?

petrmetr ( 14. ledna 2018 08:38 )

radsi ta pakz mela vysvětlit proc male deti nechali o samote ..něco vedi oni x i n dl však ty prachy nebyly jejich vybrali je je od lidi

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud