Rodina Terezy (21) promluvila! Jakou má historii s drogami Češka zadržená v Pákistánu s 9 kily heroinu?

Autor: dce,sč - 
11. 1. 2018
11:30

Zadržení jedenadvacetileté Terezy v Pákistánu doslova šokovalo mnoho jejích blízkých, včetně rodiny. Nikdo nechápe, co se stalo, Terezu mají za milou a slušnou dívku, která k drogám neměla žádný vztah. Jenže ve středu se měla snažit pronést devět kilogramů heroinu přes letiště v Láhauru. Do letadla s ním už ale nenastoupila.

Krušné chvilky zažívají rodiče a kamarádi Terezy H. (21) z Uherského Hradiště. Ve středu ji celníci zadrželi při třetí kontrole na letišti v pákistánské Láhauru. Letěla do Abú Zabí, kde měla přestoupit na let do Irska. Tam se ale teď asi dlouho nepodívá...

Pod dvojitým dnem jejího kufru totiž celníci našli 9 kilogramů heroinu. Podle místních médií Tereza při výslechu spolupracovala. Pákistánský celní úřad oznámil, že na základě informací od zadržené dokonce zahájily bezpečnostní složky razie v různých částech Láhauru.

Konkrétní informace o Tereze ale zatím nemá ani její rodina. „Nebudu podávat žádné informace. Sama přesně nevím, co a jak se stalo,“ řekla Blesku stroze Terezina maminka.

O mladé ženě kolují nejrůznější informace zejména po sociálních sítích. Její nejbližší o ní ale mluví jako o slušné dívce. „Znal jsem ji od dětství. Vždycky byla milá a hodná. Brzy se ale odstěhovala od rodičů, kteří se rozvedli, a hodně cestovala. Léta jsem ji sledoval jen přes Facebook. Ještě v úterý jsem se divil, že dávala na instagram videa z Pakistánu, které točila zřejmě z okna, kde byla ubytovaná. Je to pro mě naprostý šok,“ řekl Petr (43), který si nepřál zveřejnit jméno, ale redakce ho zná.

Dívka se věnovala modelingu. Fotila i pro Svatební salon Dany Sadílkové ve Zlíně. „Bylo v roce 2014. Fotky se dělaly na Velehradě. Byla nadšená, říkala, že ani nemohla dospat. Poté mezi námi probíhala korespondence, ale focení se už neuskutečnilo. To bych do ní neřekl,“ konstatoval Petr Svozílek (68).

K drogám netíhla, nijak nevyčnívala, problémy s ní nikdy nebyly. Tak Terezu popisují i její příbuzní. „Podle mě není pravda, že chtěla něco pronést. Někdo jí to musel podstrčit, jinak si to neumím vysvětlit. Nikdy neměla s drogami problém, neměla k nim žádný vztah. Je to slušná holka,“ citoval MF DNES jejího strýce.

Video V Pákistánu zadrželi krásnou Češku Terezu (21): Převážela 9 kilo heroinu, tvrdí místní média - Tereza Kühnelová

Doporučujeme
Dumko ( 13. ledna 2018 19:24 )

 Kdo napsal tento článek? Prý nemá žádný vztah k drogám. To je pravda ale kurva k prachám má dost dobrý vztah!

Dumko ( 13. ledna 2018 19:21 )

Jen ať dostane co si zaslouží. Píchala denně s několika x chlapama, chtěla prachy za to že roztáhne nohy. Nestačili ji nehorázné prachy u nás, tak potřebovala ještě více a jezdila do zahraničí. A ani to jí nestačilo, potřebovala miliardy k životu. Sorry, ta si nic jiného nezaslouží!! Maminka je z toho zdrcená? A z čeho? Má co si vychovala! Vidím že všichni ji tady fandí. Mít takovou dceru, bičoval bych ji od rána do večera.Hau

jebulin ( 13. ledna 2018 12:36 )

Prima reklama pro církevní gympl. A to nejenom pro sexuelní výchovu.

Voda ( 12. ledna 2018 20:59 )

 Tam bude mít času si lepit nehty a špulit umělou pusu.

Voda ( 12. ledna 2018 20:07 )

 To má dceru jeji máma,je vidět,že neměla přįsnou ruku od táty.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud