Ublížíme tobě i tvým příbuzným: Němečtí vyděrači chtěli miliony po ženě z Vysočiny

Autor: ČTK - 
9. 1. 2018
11:23

Sedmičlenná organizovaná skupina z Německa loni podle policie vydírala ženu z Vysočiny. Ženě hrozili, že pokud jim nevyplatí miliony korun, ublíží jí i členům její rodiny. Podezřelé zadržela policie minulý měsíc v Bavorsku, dva muži skončili ve vazbě.

Podezřelí byli zadrženi 12. prosince za účasti kriminalistů z Vysočiny na několika místech v Bavorsku. Do vazby poslaly německé justiční orgány muže ve věku 26 a 45 let. "Ostatní zadržené osoby jsou v současné době stíhány německou policií na svobodě," uvedla mluvčí krajské policie na Vysočině Dana Čírtková. Více k případu neřekla s odkazem na to, že další vyšetřování se děje v Německu.

Podle policie začala skupina zvlášť nebezpečných pachatelů vydírat ženu z Vysočiny loni v září. Žena to ohlásila policii. Ukázalo se, že stopy pachatelů vedou za hranice. Počátkem listopadu kvůli tomu vznikl společný česko-německý vyšetřovací tým. Kriminalisté z Vysočiny pracovali spolu s kriminalisty z bavorského města Traunstein. Úzce spolu podle Čírtkové spolupracovaly také české a německé justiční orgány.

Doporučujeme
tarzanzroduopic ( 9. ledna 2018 12:50 )

Ti "noví" Němčouři to takhle budou praktizovat postupně v celé Evropě...

majka60 ( 9. ledna 2018 12:02 )

A jak na tu paní němčouři přišli, že ji začali tak hnusně vydírat? Nic víc tomu nenapíší. Svět je čím dál víc pošahanější.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud