Gauner za volantem srazil na Strakonicku ženu a nechal ji umřít v příkopu: Policie pátrá po náklaďáku s autem na korbě

Autor: hra - 
4. 1. 2018
11:22

Policie hledá podezřelý náklaďák s autem na korbě. Tento vůz mířil 27. prosince po 17. hodině po silnici 1/20 ze Střelských Hoštic na Strakonice. V tu dobu tudy procházela žena (†42). Její tělo našli svědci v příkopu.

Vše nasvědčuje tomu, že chodkyni někdo srazil a ujel. „Uvítáme každé svědectví, každý záznam z autokamer od řidičů, kteří po uvedené silnici jeli mezi 17. a 18. hodinou. Dále jakýkoliv záznam, který zachytil nákladní automobil Mercedes Benz Axor modré barvy, který převážel na plošině menší nákladní automobil s korbou světlé barvy,“ požádala o pomoc policejní mluvčí Jaromíra Nováková s tím, že policisté intenzivně hledají řidiče tohoto náklaďáku.

„Mohl by mít důležité informace k objasnění tragické nehody,“ dodala Nováková. Neznámý náklaďák projížděl po silnici 1/20 od Horažďovic směrem na Strakonice, kde ho zachytily kamery na mostě Jana Palacha a v ulici 5. května.

Video Policie žádá o pomoc: Hledá řidiče náklaďáku - Policie ČR
360p

Neznámý řidič ženu srazil na frekventované silnici spojující Plzeň s jihem Čech.Neznámý řidič ženu srazil na frekventované silnici spojující Plzeň s jihem Čech. | 

Doporučujeme
adalberta ( 4. ledna 2018 12:30 )

To vypadá, že na našich bídných silnicích vadí náklaďákům všichni. Jenže opak je pravdou. Většinou v nich sedí idioti bez praxe, zaštítění pojišťovnama.

petrmetr ( 4. ledna 2018 11:27 )

TAK PROC FURT LEZOU KDE NEMAJ PO SILNICICH TO CHCE TAKY CUMET JESTLI NECO NEJEDE A RADSI UHNOUT NE?? ty zabijaky silnic to nezajima nemůže se clovek prece spoléhat na to ze je to svedomity ridic

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud