Natálka (14) zmizela při venčení na Silvestra: Psa uvázala u stromu i s dopisem

Natálka (14) zmizela při venčení psa na Silvestra: Doma po sobě nechala dopis.
Autor: uá - 
2. 1. 2018
16:57

Na Nový rok zmizela Natálie Němcová (14) z Děčína. Naposledy byla viděna v Dolním Podluží, kde trávila vánoční svátky. Kolem 2. hodiny ranní odešla před dům vyvenčit psa a už se nevrátila. 

Psa nechala Natálka uvázaného u stromu před domem. Byl u něj i dopis, ve kterém popsala důvody svého odchodu. Není to přitom poprvé, co školačka takto zmizela. „V minulosti již několikrát z domova odešla,“ uvedla policejní mluvčí Petra Trypesová.

Policisté prověřili zdravotnická zařízení a všechna místa, kde by se mohla zdržovat, zatím ale bezúspěšně. „Podle zjištěných informací nelze vyloučit, že se nachází v Děčíně a jeho okolí,“ uvedla policejní mluvčí, která zároveň o pomoc při pátrání po ní požádala i veřejnost.

Pohřešovaná Natálie měří 150 až 155 centimetrů, je hubená, má středně dlouhé hnědé vlasy a modré oči. Na pravém zápěstí má vytetované písmeno P a na levém čísla 16.1. V době odchodu měla na sobě zelenou zimní bundu s kožešinou na kapuci, tzv. parku, modré rifle a černé sportovní boty značky Nike.

Natálka (14) zmizela při venčení psa na Silvestra: Doma po sobě nechala dopis.Natálka (14) zmizela při venčení psa na Silvestra: Doma po sobě nechala dopis. | 

Doporučujeme
starypes ( 3. ledna 2018 06:32 )

Čtrnáctiletá puberťačka jde ve 2 hodiny ráno venčit psa? To jí musela děsně svrbět a asi věděla, kam zajít pro pomoc.

junkiexl ( 3. ledna 2018 03:47 )

Hezka holka. Mohla by se zivit jako supermodelka.Ale mozna, ze je na toto povolani stara. Nezbude, nez dokoncit studia zakladni skoly ( Dneska uz se studuje i materska skolka, neni-liz pravda?).

kodlisko ( 3. ledna 2018 02:11 )

Ve 14- ti a tetování? To děvče bude čisté jako lilium. Seřezat *** že si týden nesedne. A ozdravnej pobyt v diagnosťáku, jen zlehka, na měsíc, to těm dnešním srabíkům bohatě stačí, než se rozsypou.

Bystrozraky ( 2. ledna 2018 23:46 )

Tak co Blesku plesku? Co to bylo za český ksindl familii? Co na to parlament? Nečte noviny? Aha, pardon.

Bystrozraky ( 2. ledna 2018 23:35 )

Havlova mládež!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud