Tragický konec pátrání po mamince Pavle: Vražda bez těla a sebevražda, uzavřela policie

Policie uzavřela případ pohřešované maminky: Zabil ji žárlivý manžel, pak spáchal sebevraždu.
Autor: dce - 
16. 12. 2017
20:35

Po Pavle Z. (†42) z Hodonínska policie už nepátrá. Vyšetřování ukončili s tím, že se stala obětí svého manžela, který ji ze žárlivosti zabil. Sám později spáchal sebevraždu skokem pod vlak. Pavlino tělo se ovšem dodnes nenašlo. Po rodičích zbyly dvě děti.

Za zcela záhadných okolností letos koncem března odešla z domova Pavla Z., nechala po sobě dopis na rozloučenou a opustila manžela i dvě děti. Náhlé zmizení si nedovedl vysvětlit nikdo z jejího okolí - byla to prý vzorná matka.

Případ se stal o to zapeklitějším, když její manžel Jaroslav (†44) spáchal sebevraždu skokem pod vlak. Ze dvou dětí se tak stali sirotci.

Objevilo se podezření, že ženu její manžel zabil. S tímto závěrem podle TV Nova policie případ před nedávnem uzavřela. Motivem měla být žárlivost. Pavla měla totiž údajně poměr s dalším mužem, kterou si Jaroslav potvrdil záběry ze skryté kamery, kterou nastražil. Tělo mladé maminky se ovšem nenašlo...

Doporučujeme
ararat ( 11. ledna 2018 18:51 )

přiblblý chlap zabije ženu a matku jenom k vůli kosku smradlavého masa CO TY DĚTI? HNUS

Hela1 ( 17. prosince 2017 12:06 )

 sousedi vykladali jaká to byla slušná rodina a o nevěře nevěděli. Sousedi něco v mozku vyplodi a pak vznikají lži. Mrtvá nebo se může skrývat.

moiaza ( 17. prosince 2017 11:20 )

Děti vám určitě poděkuji za vaší laskavou péči o jejich rodiče. Styďte se, ubožáci.

jebulin ( 16. prosince 2017 23:39 )

Pavla se svým novým milencem žije na Bahani.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud